Мексиканочка• 16 июня 2023
Дуже сумую за колишнім чоловіком.... Не можу забути
Він найкращий з людей, які були у моєму житті...
Апрель Ивановна• 16 июня 2023
Надеюсь вы не здесь, наслушались, что нужно уходить? Из за какой то бытовой мелочи
Мексиканочка
• 16 июня 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
а тут в кожній темі пропонують розлучення... так воно десь в голові і відкладається...
Крихітка на всі• 16 июня 2023
Ответ дляМексиканочка
Я також розлучилася бо дурна була. Чоловік також був найкращій, сумую 7 рік...
Пампушечка• 16 июня 2023
Ответ дляМексиканочка
по дурості, якщо чесно...
А подробнее? Сколько лет вместе были? Дети есть?
Мульйонерша• 16 июня 2023
Он для вас ’найкращий’, а вы для него нет. Смиритесь и живите дальше!
Мексиканочка
• 16 июня 2023
Ответ дляПампушечка
2,5 роки, немає
Мексиканочка
• 16 июня 2023
Ответ дляКонтрольница
Попробуйте наладить контакт.
як то зробити...
Контрольница• 16 июня 2023
Ответ дляМексиканочка
як то зробити...
Телефон его есть?
Врагами не расстались?
Мексиканочка
• 16 июня 2023
Ответ дляПампушечка
ну були мілкі сварки, не порозуміння, притирка, в побуті таке от
Мексиканочка
• 16 июня 2023
Ответ дляКонтрольница
Телефон его есть?
Врагами не расстались?
є
ворогами ні
Цвірінь• 16 июня 2023
Ответ дляКонтрольница
Пригласите на кофе
Да яке кофе. Автор довбала мозок,а чоловік вирішив укріпитися і таки звільнитися від цих відносин. Є люди,для яких власний душевний комфорт і самоповага шось та значить. Такі вирвуть любов з серця з м´ясом, але мучитися біля коханого абьюзера не будуть. Той чоловік вже давно забув за автора і перехрестився.
Контрольница• 16 июня 2023
Ответ дляЦвірінь
Не факт. Со временем плохое забывается.
Свекруня• 16 июня 2023
Напишите сообщение, звонок может не услышать, сразу не ответить, будете накручивать себя.
Я поссорилась с мужчиной из~за ерунды, перестали общаться, страдала, написала , он ответил сразу же , сейчас редко, но общаемся, мне легче , надежда есть хоть какая на примирение.
Ну а вы увидите, хочет ли он помириться, ждет ли от общения с вами, скучает ли?Может вообще не ответит или сухо, тогда придется взять себя в руки и искать новые отношения.
Крихітка на всі• 16 июня 2023
Ответ дляСвекруня
Те, що чоловік розлучився із автором,не свідчить про те, що рішення вже прийняте і що воно не спонтанне?
Свекруня• 16 июня 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Мы же не знаем причины развода и кто инициатор