Кавуся• 16 июня 2023
Хто самостійно фарбує волосся, підкажіть
Дівчатка,таке питання!Я все життя фарбуюсь в темношоколадний.Останні ррки помітила,коли волосся відростає(приблизно місяць),то корені стають рудого відтінку.Від чого так може бути?Завжди фарбуюсь Бріліанс.Хто чим фарбує волосся,щоб був гарний темношоколадний колір?Чи,можливо,є якісь лайфхаки в фарбуванні коренів?
Мао_Мяо• 16 июня 2023
Таке у мене завжди коли брала русий та шоколад.Зараз беру перламутр _каштан нормально все.
Все буде• 16 июня 2023
Я закрашиваю седину, лайфхак только такой - два месяца крашу только корни по пол тюбика, на третий месяц всю длину. По краске не подскажу, у меня светлые.
Кавуся
• 16 июня 2023
Ответ дляМастер Пис
Свои рыжие корни отрастают, нет?
В мене своє волосся не руде,а русяве.
А от коли десь місяць після фарбування пройшов,то дуже помітна різниця на всій довжині і при корені.Вони мають ’рижинку’
Кавуся
• 16 июня 2023
Ответ дляМао_Мяо
Дякую.А якою фарбою користуєтесь?
Грамотний хвіст• 16 июня 2023
Краска має аміак.Вона освітлює волосся,незалежно від тону.Потім підростає своє біля коренів і змивається колір трохи.Змивпється більше на коренях,бо голова пітніє.Ось Вам і рудий.Це моя думка.
маска Ілона• 16 июня 2023
У мене теж так, вимивається фарба з сивого волосся і воно стає рудим. Перейшла на тон 3.0, фарбую тільки корені.
Кавуся
• 16 июня 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Дякую.
Кавуся
• 16 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
Дякую
Мао_Мяо• 18 июня 2023
Ответ дляКавуся
Дякую.А якою фарбою користуєтесь?
Будь ласка,зараз гарнієр зелена ))