Добродійка• 17 июня 2023

Чужа дитина поцарапала навмисно машину

Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Я мамі написала щоб вона зранку прийшла , але вона кудись має їхати, буде ввечері. Я їй також написали , що чоловік поїде і дізнається вартість ремонту. Ну от ввечері вона прийде , тоді і скажу точну суму.
Для чого писати? Вона ж ваша сусідка. Сходіть і поговоріть. Чи тролите зранку?

автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Зачем?
Якщо батьки відмовляться оплачувати ремонт, я хочу змусити їх це зробити, якщо потрібно буде, то через поліцію.
тянитолкайка• 17 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Це поведінка дитини. Невихованої, розбалуваної, або просто не подумала і зробила дурницю.
Нет,в норме психического здоровья в голову такое ребенку не придет.а в следующий раз дурику моча стукнет в голову,и он камушком в человека поцелит,а еще подрастет с ножичком бросится
Пульт от линолеума• 17 июня 2023
Ответ длятянитолкайка
А это поведение здорового психически ребенка?)а детям в школе каково с психом учиться будет,а соседям?)а на детсткой площадке детям?
Сейчас девочке что поцарапала машину лет 15 назад уже 24 года, она ещё и попугая нашего из клетки выпустила, ещё пару инцидентов было, старше за мою дочку на пару лет, так вот успешная уже и богатая, замуж вышла, дочке своей уже годик) и своя есть чёрная машина)
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляПарасюха
А страховая это не покроет?
Потрібно буде дізнатися, дякую.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Дитина скоріше дуже розбалована. Мама собі з подругами гуляє, лишила дитину, та сама грається у дворі.
А ви дуже мудра і все знаєте хто балований хто мав гадку хто не мав.
От у вас каско немає, ви розбаловага чи зажали?
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, срач на дві сторінки, найновіший кросовир бла бла бла бла……. Для чого стільки демагогії. Каско, поліція і все вирішено.
А потролити зранку?
Грамотний хвіст• 17 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Зачем?
Чтоб получить компенсацію зачем же ещё
Сусідка зверху• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Ну от людина, яка розуміється в цих питаннях. А то тут , на думку совєтчіц, балончиком дешевше буде і проще.
Ппц, хоть и не моя машина, но аж больно
Глубокие царапины баллоном не закрасить
Шо за дети? У самой двое, но таких пакостей никогда не делали, иначе б я надавала по жопе

автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Дурницю модна зробити раз. Після крейди чоловік зробив зауваження. А от учора, було добре видно, що навмисно. Коли хтось проходив, вдавала вигляд, що грається .
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Це не означає що я стану і буду розповідати усім сусідам. У нас чоловіки дружать між собою, часто п´ють пиво, і учора як чоловік побачив, разом переглядали відео.
А в якому місці царапина?
Парасюха• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Только в суд...полиция вам не поможет, так административка
Відірву та викину• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Так вы написали ’у разі адекватної поведінки батьків дівчинки’ю Видимо пропустили НЕ, в смысле неадекватного, а не адекватного поведения.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Если не получите деньги сразу - не тяните, а обращайтесь в полицию сразу. Любая пролонгация таких вопросов сводит на нет любые компенсации. Говорю вам как дважды затопленная соседями и с ударенной фарой на авто.
Дякую.
Бюст Березуцкого• 17 июня 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Я в шоці з деяких. Автор, та йдіть вже одразу в соціальну службу, щоб дитину забрали у батьків і в дурку закрили.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
А потролити зранку?
Так виглядає
Пенек Возмездия• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Я ж кажу , такі поради людини,яка і розуміння не має що таке авто і чим фарбуються. Ще б емалю порадили. Але поради чим і як фарбувати мені не потрібно. Хочу знати чи маю я право поскаржитись у поліцію, у разі адекватної поведінки батьків дівчинки.
Ну вы ж самі знаєте що маєте таке право
Люблю порядок• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Озвучивацте раза в 2-3 больше. Они должны оплатить не только подкрас, но и ваш нервяк и свой про*б в воспитании.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
Тому що вона зранку йде на роботу, і хотіла щоб зранку побачила моє смс і зайшла. Працює в свому магазині, може йти в той час, коли їй зручно.

Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Ви наче з лісу
Пульт от линолеума• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Машины нет сейчас, лет 15 назад поцарапала соседка девочка, бм баллоном забрызгал помню. Вы не боитесь оставлять дорогую машину на улице? Когда осколки летят, и машин побилось немерено.
Санта Барбара• 17 июня 2023
Моя дочка в 5 лет поцарапала соседскую машину. Ко мне пришел сосед ,рассказал ситуацию и я без разговоров оплатила полировку. Тогда это было 1000 грн.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А в якому місці царапина?
На двох передніх дверях, капоті
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляВідірву та викину
Так, пропустила. Не встигла відредагувати.
Відірву та викину• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
ясно.)
Люблю порядок• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну так пусть соседка оплачивает автору каско. Почему она должна переплачивать страховой из-за того, что кто то не воспитывает детей уважать чужое имущество?
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
Там, нажаль ,поліровка не на усі малюнки допоможе(
Бюст Березуцкого• 17 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
Можливо і у автора подряпини, які обійдуться поліруванням.

Вже побачила, що ні. Автор, ну що тут гадати. Прийде мама будете говорити.
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Так виглядає
Люди мають дорогий новий кросовер, ціною в мільйони, але не знають, як діяти в цій ситуації. Стільки драми. Я навіть знаю автора.
автор Добродійка • 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Не купи собі машину, бо чиясь невихована дитина ходить і по машинам малює, виходить так.