Добродійка• 17 июня 2023
Чужа дитина поцарапала навмисно машину
Я така зла....сусідська дитина, навмисно поцарапала машину. Дитині 7 років. Коли побачили, були з чоловіком у шоці. Машина нова, чорного кольору, ще й дуже видно. На дверах, капоті хрестики і інші царини. Приблизно місяць назад побачили малюнки крейдою на одній двері, залишились глибокі царини, запитали дітей у дворі, сказали на одну дитину, хоча вона почала казати що ні. Чоловік вирішив купити камеру відеонагляду , і учора ввечері ми після того як побачили , переглянули запис. Слів просто не вистачає. Можливо хтось підкаже, чи можна її батьків якось привести до відповідальності і змусити оплатити ремонт?
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
На двох передніх дверях, капоті
Ахахазаха ясно
Розходимось 😂😂😂😂😂
Кросовкр новий двоє дверей і капот- ремонт 200$
Ахаха
Автор, вивчіть трольний матеріал на наст раз
Розходимось 😂😂😂😂😂
Ахаха
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Ну так пусть соседка оплачивает автору каско. Почему она должна переплачивать страховой из-за того, что кто то не воспитывает детей уважать чужое имущество?
Серйозно ?
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
Люди мають дорогий новий кросовер, ціною в мільйони, але не знають, як діяти в цій ситуації. Стільки драми. Я навіть знаю автора.
Ну от і я про то. У всьому цивілізованому світі є страховки, а тут срвч на дітей, горобців, мишей, інших водіїв
Санта Барбара• 17 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Можливо і у автора подряпини, які обійдуться поліруванням.
Вже побачила, що ні. Автор, ну що тут гадати. Прийде мама будете говорити.
Звісно треба з батьками говорити. Запис є. Якщо бесіда не допоможе, то може в поліцію написати заяву. Я не бачила фото,коли писала.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю порядок
А як їй миші проводку погризуть, то миші мають оплатити каско?😂
Бюст Березуцкого• 17 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
Фото нема, це зі слів автора.
Санта Барбара• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Там, нажаль ,поліровка не на усі малюнки допоможе(
Говоріть з батьками, якщо адекватні, то зрозуміють і компенсують. В вас є запис. Сподіваюсь все вирішиться.
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахахазаха ясно
Розходимось 😂😂😂😂😂
Ахаха
Розходимось 😂😂😂😂😂
Ахаха
Ну тоді чому ви тут сидите, ще й пишете,раз тема трольна для вас? Читайте тоді уважно, що суму я написала від 200 Дол, і не знаю точно, сьогодні буде спеціаліст дивитись і озвучувати її. І тема більше про те , як змусити батьків компенсувати вартість ремонту. А не про вартість машини і т.д. завтра куплю дешеву машину, але якась дитина, має її теж малювати, бо їй так захотілось?
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
Дякую.
Працівниця року• 17 июня 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
А навіщо розповідати іншим?
Щоб знали, на що «квіточка» здатна.
Хи хи, ну ну• 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
Отримали від неї повідомлення :))?
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Киньте фото царапин
Люблю порядок• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы в адеквате?
Мыши - это несчастный случай.
Кацапская ракета - это очень не повезло.
А соседские дети - это намеренная подлянка, которая должна быть наказана.
Мыши - это несчастный случай.
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляПрацівниця року
Щоб знали, на що «квіточка» здатна.
Ну ця ,,квіточка, сьогодні посилювала мою машину, завтра заманеться чиюсь іншу. Але з вона ,,цяця,,, ....
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Киньте фото царапин
Фото у чоловіка, він поїхав дізнаватися вартість ремонту.
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Киньте фото царапин
Та не дає фото. Просила ще на початку.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Тому що вартість ремонту на пряму залежить від вартості машини . Ну як можна такою смішною бути
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Та да да 😂😂😂😂ви мамі написали і фото не скинули
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви розумієте, яка б машина не була, розмальована чиєюсть дитиною, до глибоких подряпин, це не приємно.
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Мамі я фото не скидала, я їй сказала прийти і щоб вона сама все глянула. І побачила відео.
Працівниця року• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
От і я про те. Часто звертають на увагу на активних дітей, вважають розбишаками.
«А у мене така ж хороша дівчинка, вона не могла».
Сьогодні одну машину подряпала і з рук зійшло, а завтра ще хтось захоче іншу поцарапати.
Це навмисне мілке хуліганство.
Замовчувати не можна.
Це навмисне мілке хуліганство.
Замовчувати не можна.
Блакитна устриця• 17 июня 2023
Ответ дляБасноплетка
Обов´язково говоріть з батьками, сьогодні він машину подряпав, а завтра цеглу і скло
Щоб знало, треба відповідати за свої вчинки
Та взагалі повинні не лише з дитиною поговорити, але й збитки відшкодувати.
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Вы в адеквате?
Мыши - это несчастный случай.
Я в адекваті і для цього власники дорогих кросоверів купують каско щоб не бігати за дітьми і за мишами
Love_Love_Love_• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Так, це дуже не приємно і в цивілізованому світі придумали як з цим боротись а не срач дворовий розводити
забиякина• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
А чому мамі дівчинки, а не татові? Ваш же чоловік з ним товаришує, пиво разом п´ють.
Добродійка
• 17 июня 2023
Ответ длязабиякина
Папа дівчинки зараз живе і працює в іншому місті. Йому теж чоловік сьогодні скине відео.
Не гавкаю- но охраняю• 17 июня 2023
В мене в дворі хлопці розбили дзеркало м‘ячем, поряд футбол іграли (бачила слід м‘яча на машині) перший раз сама замінила. Другий раз викликала страхову, а ті поліцію, кіпіш в дворі був, малі поліції здали з потрохами хто це зробив, і батьки змушені компенсувати, тепер поряд з автомобілями ніхто футбол не грає. Я до того, що якби ніхто за це не заплатив, так би і продовжувалось, хоча батьки прекрасно бачили, що роблять їхні «чада»
Мамина корзиночка• 17 июня 2023
Ответ дляДобродійка
Потрібно буде дізнатися, дякую.
Так вам с этого и надо начинать. Зачем вам эти разборки, пусть страховая разбирается.