Свідок Перемоги• 17 июня 2023
Кто устроился в Англии/Ирландии/США работать
В садик или школу без педагогического ВО?
Или какие работы можете похвалить как понравившиеся вам?
У меня высшее юридическое.
Есть опыт работы с детьми.
Работала в Польше в частных яслях. Сейчас работаю в польской школе.
У меня высшее юридическое.
Есть опыт работы с детьми.
Перша скрипка• 17 июня 2023
Англия это Максимум помощник учителя и то после проверки на судимость. Зарплаты вам скорее всего не хватит.
Свідок Перемоги
• 17 июня 2023
Ответ дляПерша скрипка
То есть могут меня без во трудоустроить помощником учителя?
Перша скрипка• 17 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Да
Я працювала в Англії помічником менеджера у видавництві. Плюс мала свою справу невелику.
Роботу знайти важко, але реально.
Агенства, плюс розносила свої резюме сама в компанії, і навіть по три рази. Своєю наполегливістю знайшла саме роботу на якій працювала. Рівень Анг був А2 на той час
Роботу знайти важко, але реально.
Свідок Перемоги
• 17 июня 2023
Ответ дляtolyu
Роботу знайти важко, але реально.
Ого вы молодец. А что входило в ваши обязанности как помощника менеджера? Вы имели в Украине уже подобный опыт работы?
И что писали в CV какую работу ищите?
У меня В1 забытый. Сейчас конечно А2 и то с натяжкой. Надо ехать вспоминать на месте. Сейчас читала сайт по поводу работы в садике и все понятно
Письменный английский читаю и понимаю 80% , а вот разговорный - два слова уже не свяжу((
И что писали в CV какую работу ищите?
Ответ дляСвідок Перемоги
И что писали в CV какую работу ищите?
Я допомагала принеси подай спочатку. Потам мені доручили робити інвойси в КвікБукс. Потам я в програмі Мондей систематизувала договори.,
Я повернулася вже, тому там роботу не шукаю.
Але це був один з найкращих періодів у моєму житті) я дуже сумую.
Я носила всі свої резюме власноруч в офіси компаній. І ось ця компанію просто повірила в мене.
Босс мене досі вітає і іноді питає як у мене справи)
Тут у мене досвід був зовсім інший.
Крихітка на всі• 17 июня 2023
Ответ дляtolyu
Тут у мене досвід був зовсім інший.
Яка ви молодець!
А я все боюсь, то рівень англійської мені слабкий(той самий а2), то не знаю місцевих норм, і все ніяк не признаю себе готовою до нормальної роботи.
Ответ дляКрихітка на всі
Яка ви молодець!
Дякую. У вас також все вийде. Я завдяки цій роботі вийшла на В1) але вже пів року як повернулася і знову забувати починаю
Крихітка на всі• 17 июня 2023
Ответ дляtolyu
Спілкування з native speakers дає найкращий результат. Я поки сама вчу, та з репетитором, сподіваюсь, що скоро місце в коледжі зʼявиться.