Мочалкин блюз• 18 июня 2023
Лофери чи кросівки?
Доброго ранку! Сподіваюсь, виспались. Я за порадою. Що краще врятує ноги від дощової погоди? Вчора півдня пробігала в мокрих шкарпетках, не люблять мої кросівки дощ. Може лофери? Ніколи не носила. Чи зручні вони для широкої ноги? Колір обиратиму темний, щоб грязюка не страшна)
Результат:
вже голосів:
19 (51.35%)
Резинові чоботи)
9 (24.32%)
Кросівки
6 (16.22%)
Інше
3 (8.11%)
Лофери
Мочалкин блюз
• 18 июня 2023
Ответ дляэнциклопУдия
В мене для таких випадків світлі лакові туфли на 2см підошві
Треба темні і не лакові)
Работать надо• 18 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Треба темні і не лакові)
На темных грязь видна ещё лучше, чем на светлых.
Люблю джаз• 18 июня 2023
Ввыбираю кроссовки. Обуви из натуральной кожи никакие дожди не страшны. Прес кожа не выдерживает, конечно.
Работать надо• 18 июня 2023
Ответ дляничевока
Гумові челсі)
Ну це вже коли зовсім злива та холодно. А влітку коли невеликі калюжі і тепло черевики не взуєш.
ничевока• 18 июня 2023
Ответ дляРаботать надо
Норм влітку, я ношу. Але весь день не побігаєш в них, ноги офігєють)
Мочалкин блюз
• 18 июня 2023
Админко• 18 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
В мене отут дощик затікає. Брати інший пошив?
Яка торгова марка?
Админко• 18 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Так інший,в мене екко шкіряні вони попереду без цього шва,а як суцільні