Бесбардак• 18 июня 2023
Низька самооцінка чи тверезий погляд?
Зареєструвалась на сз, сподобався мужчина, наш з ним вік 40+. Я хочу написати йому, але трошки переживаю, якщо буде майбутня зустріч. На фото він такий гарний, акуратний, молодший за мене на 5 років. Я - маю зайву вагу, із доглянутості - манікюр, педикюр, зачіска, норм вдягнена. Тобто не неакуратна, а без ботокса і тюнінга. Чи маю я тверезо оцінювати ситуацію, чи сз - це місце, де можна робити що хочеш, і не переживати, якщо відшиють ? п.с. Лайк він мені поставив ))
Бесбардак
• 18 июня 2023
Можливо, вони стали щасливими ще в молодості, і тому в 40+ не переймаються ?
Бесбардак
• 18 июня 2023
Ответ дляparele
Астанавитесь)) Счастливой можно стать в любом возрасте)
Дивно, я очікувала, що порадниці за зайву вагу заклюють з перших постів
Дякую
Ду да ду да ду• 18 июня 2023
Мужчины 40+ ищут дам помоложе. Дамы постарше им нужны только с голодухи на пару раз и то тайно. Конечно бывают и исключения, но это редкость. Если вы это понимаете, то не рассчитывая на большее, смело пишите.
Если вам нужны отношения, а не только секс, то ваши шансы слишком малы.
За спрос денег не берут, пишите и ничего не бойтесь, просто если будет отказ, это ничего страшного, никто кроме его и вас об этом не узнает и на вас это не повлияет.
ЧорноброваЯ• 18 июня 2023
Я сейчас в Европе и хожу на латинские танцы. Так вот у нас в группе самый красивый парень бегает по пятам за полненькой девушкой, хотя стройных, красивых дам в коллективе полно. А он с ума сходит по этой даме без тюнинга, с ’лишним весом’, как у нас говорят. Так что не в худобе и тюнинге женская привлекательность, автор.
Бесбардак
• 18 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Для початку і мене цікавить секс, каву попити, з’їздити на вихідні кудись, але можливо з часом я захочу більшого, тому що не уявляю, як спати довгий час з людиною і бути чужими.
Альона2709• 18 июня 2023
Зі свого досвіду на сайтах знайомств напишу, що нікого там хорошого немає.
А щодо зовнішності: якщо Ви неінстаграмна, без тюнінгу, не значить, що Ви не красива і не приваблива.
Ду да ду да ду• 18 июня 2023
Ответ дляБесбардак
Если ваш внешний вид его устроит и он не будет стесняться вашего рядом присутствия, то будет вам и кофе и какао и поездки. Но рассчитывать на длительные отношения не стоит, иначе будете потом страдать когда он потеряется
Вишиванка• 18 июня 2023
Ответ дляБесбардак
Не дивіться так далеко. Ідіть на зустріч без фантазій. Сьогодні на сьогодні і все. Ви ж ро зумієте, на сайтах сидять не дуже чоловіки бо в моєму оточенні жоден такою хе...ю не страждає. Моєму оточенню навіть в голову не прийде отак шукати жінку.
Мастер Пис• 18 июня 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Так и парень в реале может оказаться совсем не таким как на фото. И именно поэтому стоит познакомиться,чтобы не мучаться,что упустила ’любовь всей своей жизни’. И да,выбирать- это нормально
Позитивна• 18 июня 2023
Вы ничего не теряете. Если у вас правдивая информация, бояться нечего. Бывают самые разные пары, и ровесники, и где женщина старше тоже.
Бесбардак
• 18 июня 2023
Ответ дляВишиванка
А як?
Мені теж сз не дуже подобається, але не уявляю де могла б ще познайомитися.
У мене образ життя робота-машина-дім, так що шансів не багато когось зустріти.
Ду да ду да ду• 18 июня 2023
Ответ дляМастер Пис
Да, так и есть. Не нужно ничего бояться. Да-да, нет-нет, следующий.
Вишиванка• 18 июня 2023
Ответ дляБесбардак
А як?
Просто нічого не плануйте, кави випили, погуляли, розумійте, що на цьому може бути і все. У нього завтра ще 3 зустрічі може бути.
бЭйбА• 18 июня 2023
Ответ дляБесбардак
Я в 46 щастлива) Не худенька. Чоловік спортивний, гарний. Виглядає супер. Дівчата років 30-35 зазираються , сосідки фліртують))) Йому 52 роки. А він мене кохає, я це відчуваю, я це бачу. Я щастлива..
бЭйбА• 18 июня 2023
Ответ дляБесбардак
А як?
Пишіть обов´язково. Ну піде щось не так, подумаєш. Життя, це не тільки цукерки. Але у вас все добре буде. Не цей, так інший.
Анонім Перший• 18 июня 2023
Ответ дляБесбардак
Дякую
Вы посмотрите вокруг сколько молодых 18-25 реально очень полных, и им пофиг