Да_Я_ТакаЯ_• 18 июня 2023

Чи мають 11-ти річні і більш дорослі

Діти обов´язки в сім´ї. Як на Вашу думку? От дивлюсь по моїм дітям та дітям знайомих, у дітей враження що всі їм винні. Від елементарного не чують слова "Ні" і до грубого спілкування з батьками і старшими
Байрактара• 18 июня 2023
Я такого не вижу

Горня капучіно• 18 июня 2023
Звичайно має обов´язки. І слово НІ розуміє
Seehund• 18 июня 2023
Помогают приготовить, убрать.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Чи зобовязанні діти допомагати в домашніх справах: прибирання, вигул тварин. Чи норм постійно сперечатися, при тому чітко не аргументуючи свої твердження а просто відповідаючи :’не хочу’, не буду’, тому що і тому подібне..
Муууумие• 18 июня 2023
Три сына (10,11,14). Все имеют свои обязанности и все понимают слово нет.
Викупана• 18 июня 2023
Моей 18, ей не ’все должны’, обязанностей нет, просьбы выполняет, иногда может что-то сделать по собственной инициативе
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Не знаю скільки точно цим дітям, але бачу нормальних вихованихдітей.
В цілому в свято вірю що все залежить від батьків, не оаз в цьому переконувалась. Я власник готелю, от наприклад заселяється якесь шибзиняточко малолітнє, забігає і прямою наводкою не роззуваючись біжить стрибати по ліжку- 100% будуть дибільні запиьи і притензії від батьків.
Чи як якесь істеричне волає то теж в татуся з мамусьою кукуха пробита

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляБайрактара
Я такого не вижу
Тут не питання що ви бачите. Питання в тому, чи мають обов´язки діти в сім´ї чи реально батьки мусять їх кружити а діти нічого не зобов´язання
Джулияробертс• 18 июня 2023
Ну якщо попросити і не змушувати, а лагідно,без приказу. Прям обов´язки ні, але якщо щось треба допомогти, то звертаюсь з повагою, а не наче донька повинна це виконати.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляМуууумие
Які в них обов´язки? Як розподіляєте?
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ваша донька має щоденні обов´язки? Які конкретно?
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Діти повинні виховуватись в дисципліні і відповідальності, саме в цьому секрет успішного життя, але це потрібно пояснювати їм і працювати над цим.
Кукарикуууууу• 18 июня 2023
Не чують слова Ні, тільки якщо їм до цього все було дозволено. Кордони дозволеного самі по собі не з´являються, якщо дітей не вчать цьому. Обов´язками назвати не можу, але якось вже так склалося, що прибирання кімнати поверхневе за дочкою. Може попилососити чи протерти поли, якщо я прибираю і в неї є бажання допомогти.
Байрактара• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ответ на ваш вопрос очевиден
Аноним_Русалка• 18 июня 2023
Привчала до обов’язків рано.Я з ними сама,день на роботі,все допомагали і вчилися,проблем з цим не мала.Що треба купили і готували вже в 13 років мені,поки я прийду.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Дівчата, ще раз ..ви можете конкретно відповідати на питання.. а то аж смішно) багато знайомих і всі маємо подібні спостереження про дітей, зато тут всі зібралися мегавиховательки))
Джулияробертс• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Та ні, тільки якщо мені треба допомога. От смородину треба збирати і перебирати, то вернусь до неї, разом швидше буде. В кімнаті в себе завжди порядок наводить.Посуд помиє коли попрошу.Ну допомога за необхідністю і без примусу. А так щоденних немає, не знаю, які навіть можуть бути
Пуки-куки• 18 июня 2023
Мої мають. Прибирати у своїх кімнатах, виносити сміття, ходити до магазину, прасувати прості речі, готувати прості страви, коли я зайнята. За, грубощі, звісно, треба відразу ставити на місце.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Конрутніше може пояснити: що значить відповідільність та дисципліна у вашому розумінні? На конкретних прикладах можна?

Заліковий троль• 18 июня 2023
Конечно. И намного раньше
WhiteWidow• 18 июня 2023
Я свято вірю в дисципліну. По роботі постійно зустрічаються випадки, коли дорослим людям тупо не вистачає дисципліни.
Тому в своїх дітях я її виховую ретельно.
Бути дисциплінованим - не обов´язково ходити ’по струнці’ і не обов´язково гримати на дітей чи давити. Це, насамперед, уміння розподілити свій час між обов´язками і відпочинком)
Тому так, мої діти мають певні обов´язки: виносити сміття, прибирати свої кімнати, доглядати за котом, навчання.... Не складні, посильні.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ну тобто у неї немає обов´язків.. я саме пишу про щоденні обов´язки: прибирання в квартирі чи в своїй кімнаті, посуд, можливо чиїсь діти одяг з пралки розвішують
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я вам говорю конкретно і навіть не про своїх дітей щоб ви не подумали що вихваляю. Абсолютно всі діти моїх друзів а це близько 15 дітей, віку від 7 до 14 років, нормальні виховані, відповідальні діти, не істерять, розуміють межі, рамки, слово ні і мають свої обов‘язки і свою відповідальність. Особисто я дуже люблю з ними тусити, ніхто з них мене не дратує, а це говорить про їх адекватність.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляПуки-куки
Як Ви їх ставите, якщо дозволяють грубити?
Муууумие• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Які в них обов´язки? Як розподіляєте?
Каждый убирает за собой по местам (заправить кровать, повесить вещи, убрать обувь, помыть посуду и тд) Без напоминаний выполняют уроки. Младший отвечает за порядок в своей комнате и коридор. Средний, за свою комнату и санузел. Старший, за комнату и зал. Пылесосят, пыль вытирают, по мере необходимости. Большую уборку делают по субботам с утра. Всё выкраивается до блеска. Старший, собирает мусор и застилает пакетами все мусорные вёдра (мусор сортируем), а младшие по очереди выносят.
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Дисципліна залог всього це моя позиція по житті і я з вами.
А ще найкраще це розвиває спорт.
Ласую колобками• 18 июня 2023
Прям вот обязанностей нет (8 лет)
Если прошу помочь с уборкой,вынести мусор ,купить что-нибудь в магазине - делает ,не всегда охотно ,но делает
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Які конретно має обовязки ваша дитина? Тому що конкретного якраз ви нічого не пишите, просто загальні фрази..
БеллаДонна• 18 июня 2023
Не замечала такого.
Все адекватные дети.
Все буде• 18 июня 2023
обов’язки це така річ, що її людина має брати на себе свідомо. тільки тоді можна з неї питати за виконання цих обов’язків. і так роблять дорослі люди.
тому ні, в моїх дітей нема обов’язків. є деякі справи, доручення, прохання.
хоча в нашій сім’і взагалі обов’язкі відсутні, є поняття про турботу один про одного, про намагання зробити життя родини кращим і комфортнішим. і діти в цих поняттях виховуються.