Да_Я_ТакаЯ_• 18 июня 2023

Чи мають 11-ти річні і більш дорослі

Діти обов´язки в сім´ї. Як на Вашу думку? От дивлюсь по моїм дітям та дітям знайомих, у дітей враження що всі їм винні. Від елементарного не чують слова "Ні" і до грубого спілкування з батьками і старшими
Джулияробертс• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну тобто у неї немає обов´язків.. я саме пишу про щоденні обов´язки: прибирання в квартирі чи в своїй кімнаті, посуд, можливо чиїсь діти одяг з пралки розвішують
Так в кімнаті вона й так щодня прибирає без нагадувань, одяг складає. З пралки розвішує коли попрошу. Я не дуже розумію поняття щоденні обов´язки. Допомогає, коли просимо, без напрягу. Звичайно, іноді не той настрій, чи просто погане самопочуття, то не змушую, а кажу,що пізніше зробиш. Якось так

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляМуууумие
Каждый убирает за собой по местам (заправить кровать, повесить вещи, убрать обувь, помыть посуду и тд) Без напоминаний выполняют уроки. Младший отвечает за порядок в своей комнате и коридор. Средний, за свою комнату и санузел. Старший, за комнату и зал. Пылесосят, пыль вытирают, по мере необходимости. Большую уборку делают по субботам с утра. Всё выкраивается до блеска. Старший, собирает мусор и застилает пакетами все мусорные вёдра (мусор сортируем), а младшие по очереди выносят.
Дитина навіть санвузол та унітаз миє? Чесно, це дуже круто що ви їх так привчили
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Конрутніше може пояснити: що значить відповідільність та дисципліна у вашому розумінні? На конкретних прикладах можна?
Можу: допустимо, дитина приходить зі школи і в неї є обов‘язки переодягнутись, поїсти, зробити уроки, приготувати портфель та речі на наступний день і після цього йти гуляти і не інакше.
Чи прийти в п‘ятницю зі школи, зробити все щоб на понеділок бути готовим і відпочивати два вихідних, а не з істерикою робити уроки в неділю вночі, але це організованість батьків, яку виховали в дітях.
Джулияробертс• 18 июня 2023
Ответ дляМуууумие
Думаю, це правильно. Чоловіка теж так виховували.
Кукарикуууууу• 18 июня 2023
Ответ дляМуууумие
Как ваши дети относятся к таким обязанностям? Вспомнилось мое детство, как убирали с братом по субботам, мыли посуду по очереди, кормили живность, огород пололи. Ужас как я это ненавидела.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляЛасую колобками
Прям вот обязанностей нет (8 лет)
Если прошу помочь с уборкой,вынести мусор ,купить что-нибудь в магазине - делает ,не всегда охотно ,но делает
От і у мене) така ж.. 11 років ..про подарунки починає говорити за місяць до свята а от якщо говорити про щоденні обов´язки то 1 раз із 5 виконає, а так знайде кучу причин не робити.. порушує правила, як от не ходити у вуличному одязі в квартирі, постійно торгується зі мною, ні мої не чує..
Love_Love_Love_• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Які конретно має обовязки ваша дитина? Тому що конкретного якраз ви нічого не пишите, просто загальні фрази..
Я вже написала. Вчасно зробити уроки і підготуватись до занять, це основне так як на зараз це її основна робота. Для занять танцями тримати в порядку свої речі: розкласти все після тренування і звбрати на нього. Прокинутись і застелити ліжко, поїсти і прибрати зі столу чи інколи помити за собою тарілку. Попилососити раз в тиждень, прибрати в кімнаті

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляВсе буде
обов’язки це така річ, що її людина має брати на себе свідомо. тільки тоді можна з неї питати за виконання цих обов’язків. і так роблять дорослі люди.
тому ні, в моїх дітей нема обов’язків. є деякі справи, доручення, прохання.
хоча в нашій сім’і взагалі обов’язкі відсутні, є поняття про турботу один про одного, про намагання зробити життя родини кращим і комфортнішим. і діти в цих поняттях виховуються.
Хто у Вас займається прибиранням в домі, квартирі? Готує їжу хт
Anjavoloschykk• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чи зобовязанні діти допомагати в домашніх справах: прибирання, вигул тварин. Чи норм постійно сперечатися, при тому чітко не аргументуючи свої твердження а просто відповідаючи :’не хочу’, не буду’, тому що і тому подібне..
Четверо дітей.Пилососять по очереді,в старшого є обов’язок постійний помити пилосос,принести щось з пивниці,чи піти купити у магазин.знають інколи сказати не хочу,Ок я пояснюю,що інколи і я не хочу але треба.
Муууумие• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Да) И санузел он выбрал сам. Он мог выбрать любую другую общую комнату. Захотел санузел))) Унитаз, биде, душевую кабинку и умывальник моет идеально. Зеркало натирает, как не каждый взрослый натрёт.
Кукусикиииииии• 18 июня 2023
Маю доньку та сина, 19 й 15 років. Чудові, виховані діти, ростуть без обов´язків в сім´ї.
Джулияробертс• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А ви дуже строго з нею поводитесь? Може вона наперекір робить. Та і вік підлітковий, це теж варто брати до уваги. Не всі такі правильні, повірте...
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Але тоді виходить, що діти без домашніх обов´язків, сприймають батьків як обслуговуючий персонал? Вони ж також смітять в квартирі то хто за ними мусить прибиратм?
Їжак в панчохах• 18 июня 2023
Доньки - 12 та 9. Будинок.
Прибирають свою кімнату самі, я тільки мию вікна.
Щонеділі прибирають ванні кімнати та сходи, зрештою вони ж їх більше за все і бруднять😅
Старша щонеділі готує сніданок - її ініціатива.
Своє взуття доглядають самі, постільну білизну так само самі.
На кухні допомогають коли попросимо.
Як були менші, намагались привчати до порядку, догляду за своїми речами, брикались. Тепер самі все роблять. Старша навушники наділа і погнала лад наводити, потім ходить хизується яку чистоту вона навела)
Менша може посуд помити.
Ласую колобками• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Он(а) же ребенок без обязанностей,а не свинья
Да ,у нас обязанностей нет,но за собой убирает сама ,это в порядке вещей
Я думаю так и у большинства
Все буде• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
да усі і займаються. хто вдома, хто вільний.
син ще не готує, але може морозива розкласти по креманках, нарізати туди полуниці та запропонувати всім, от як сьогодні ввечері.
Все буде• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
ну а кому вони зобов’язані? батькам?
ви, коли вбираєте в хаті, кому зобов’язані це робити?
ИграйМойГормон• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дівчата, ще раз ..ви можете конкретно відповідати на питання.. а то аж смішно) багато знайомих і всі маємо подібні спостереження про дітей, зато тут всі зібралися мегавиховательки))
Моїй 13, обовʼязків не має, слово Ні розуміє. Але і я не впахуюсь. Згадую своє дитинство, не хочу доньці такого
Anjavoloschykk• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ну не буде ж кожен розписувати точно всю роботу,яку діти допомагають)
Доньці 12 років декілька разів на тиждень може розвісити і зібрати постіраний одяг.
Помити посуд коли я зайнята.
Застеляють свої ліжка криво-косо))але самі.
Я можу,якщо хочу.
Одежу свою складають самі.Готують,що одягнути наступного дня самі.Можуть і самі попрасувати.
В магазин побігти,щось купити,якщо я забула.
І допомагають з молодшою донькою 2.5 років.
Можуть і одягнути,і нагодувати,і памперс змінити))
Не сильно загружаю але допомагати привчаю.

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вашій 8 років? Ну мої і в 8 і зараз все це виконували, вчаться добре, але це вони для себе роблять мене більше хвилює відношення до хатніх обов´язків, мої трішки більше, і в ванну не зайти після них, речі валяються в кімнаті, при тому вперемішку брудні та чисті, підручники по всій кварирі
При цьому ще 1 рік тому такі акуратні були а зараз свинтусами стали..от і думаю чи вони ЗОБОВЯЗАННІ прибиратися за собою, якщо так то хто поклав обовязки ці на них? Чи тут правило кому заважає той і прибирає
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляМуууумие
Яка краса йому лише 11 років і це дуже круто чесно
Своего не предлагать• 18 июня 2023
Дочке 12 лет. Обязанности есть, уборка в комнате, выгул собак, уборка в лотке у кошки, разбор посудомойки утром. Ну и тренировки, музыка, учеба. Вот сегодня - в комнате более или менее порядок, на тренировку сходила, 2 часа играла музыку, с собаками два раза погуляла. И с друзьями побеситься успела)) Учится хорошо в двух школах.
Теперь верите?))
sur_sur• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тут не питання що ви бачите. Питання в тому, чи мають обов´язки діти в сім´ї чи реально батьки мусять їх кружити а діти нічого не зобов´язання
Невже ж то ні?
Своего не предлагать• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
У нас каждый после себя моет ершиком унитаз и ванную тоже. Лет с 8.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Доньки - 12 та 9. Будинок.
На кухні допомогають коли попросимо.
Менша може посуд помити.
Читаю і мене це вражає)) у мене через раз ліжка свої прибирають без нагадування)
Все буде• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
а вона свідомо приймала ці правила чи ви їй їх нав’язали?
sur_sur• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Які в них обов´язки? Як розподіляєте?
Утримувати хоч би свою кімнату у пристойному стані)
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 18 июня 2023
Ответ дляВсе буде
ну а кому вони зобов’язані? батькам?
Ага значить правило діє кому заважає той прибирається? Вашим дітям скільки?
Все буде• 18 июня 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
моєму 11
старші вже окремо живуть
Муууумие• 18 июня 2023
Ответ дляДжулияробертс
Мужа не пыталась воспитывать)
Его мама приходя с работы раздевалась и вешала одежду на стулья. На следующий день одевала другую. К концу недели все стулья были заняты её вещами, где обязательно валялись и лифчики.
Когда мы создали свою семью, муж с большим вниманием относился к чистоте в нашем пространстве. Говорил, что в сраче нажился и хочет чтобы в его пространстве было красиво всегда. Поэтому когда появились дети и когда они взрослели, ми говорили неоднократно о важности проживания в чистоте. Эта тема оказалась интересной и для них.