Сьогодні, 18 червня, у День батька, внаслідок обстрілу у Білопіллі на Сумщині загинув тато з маленьким сином. Росіяни "накрили" прикордонне містечко з артилерії. Як раз проходив батько з сином. І буквально в трьох метрах від них прилетів снаряд. Вони просто бігли в укриття і буквально не добігли 5 метрів. Батько на місці загинув, дитину не встигли довезти до лікарні, померла на руках",
L-i-s-a-92af• 18 июня 2023
Це дуже страшно,не можу звикнути,до того,що ми живемо в такій реальності тепер...
Царсто небесне невинно убієнним,тільки з Богом можна пережити цей жах і мати сили жити далі.