Цідило правди• 19 июня 2023

Чому це боти тут так агетують усіх на виїзд? Мовляв, як все погано в нас, а от

за кордоном все прекрасно)?Хто хоче,нехай їде на здоровья.Не кожен може важко працювати десь на заводах чи прибиральнях,не кожен може купити квартиру за 400тис євро.Не кожен може дозволити собі медицину дорогу і віка жити по арендованих квартирах.Не кожен може купити десь яйця домашні по 5 євро чи молоко по 2 євро за літр.Багатьом і в Україні добре,на своїй землі.Боти геть подуріли
Kira2022• 19 июня 2023
Ответ дляMoon shine
неправда. я працюю в центрі. восени тут не було заторів. а зараз щоранку - виходжу з метро і бачу я все стоїть в обох напрямкапх
Ну конечно, одна вы правду видите 🤣

ku4eravaku4erava• 19 июня 2023
Ответ дляMoon shine
Не знаю где вы выходите, я была в Киеве неделю, пустые дороги, до довоенных им ещё далеко, а Крещатик так вообще, таким пустым не видела,
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
в центре живу и 20 лет работаю)))) улиц называть не буду. но это не Крещатик. но тоже центральный и дорогой район. утром - жесть жестяная
Argesha• 19 июня 2023
Манька, я не знаю, яким тупком треба бути, щоб верзти тут те, що ти верзеш.
Не відпрацюєш ти тут план по заохоченню населення залишитися, ой, не відпрацюєш.
Йди краще знайди фотку будки з росії та помастурбуй на неї, те в тебе краще виходить.