Цідило правди• 19 июня 2023
Чому це боти тут так агетують усіх на виїзд? Мовляв, як все погано в нас, а от
за кордоном все прекрасно)?Хто хоче,нехай їде на здоровья.Не кожен може важко працювати десь на заводах чи прибиральнях,не кожен може купити квартиру за 400тис євро.Не кожен може дозволити собі медицину дорогу і віка жити по арендованих квартирах.Не кожен може купити десь яйця домашні по 5 євро чи молоко по 2 євро за літр.Багатьом і в Україні добре,на своїй землі.Боти геть подуріли
ku4eravaku4erava• 19 июня 2023
Ответ дляMoon shine
неправда. я працюю в центрі. восени тут не було заторів. а зараз щоранку - виходжу з метро і бачу я все стоїть в обох напрямкапх
Не знаю где вы выходите, я была в Киеве неделю, пустые дороги, до довоенных им ещё далеко, а Крещатик так вообще, таким пустым не видела,
Moon shine• 19 июня 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
в центре живу и 20 лет работаю)))) улиц называть не буду. но это не Крещатик. но тоже центральный и дорогой район. утром - жесть жестяная