Тоскующая• 19 июня 2023
Що подарувати директору який любить готувати?
Кавуся• 19 июня 2023
Проф.ножи или нож (они дорогие), решетки для рыбы для гриля (если у него частный дом есть), их никогда не бывает много, фартук для гриля, да тот же набор бокалов для вина, шампанского ну никогда не лишний)) У нас сколько раз бывают гости, столько раз кто-то что-то бьет
TANYA 0 0 0 0• 19 июня 2023
Набір спецій, колись бачила подарунковий набір в Кейсі і кожна приправа в баночці.
Раздражевская• 19 июня 2023
Чоловік з колегами колись шефу набір шампурів подарунковий презентували
Не пью, не курю• 19 июня 2023
Набори спецій я би подарувала. В pro menu була гарна каруселька, а ще на днях в інсті дуже класні набори були у the_spiceroom, пошукайте по назві. Там баночки красиві і оформлення. Для салатів, сванська сіль, копчена паприка, суміші різні.
Прилипало• 19 июня 2023
Гляньте на променю, там обычно интересные кухонные аксессуары с фишечками