Ну що ви, мамо!• 19 июня 2023

Потребую консультації (оплачуваної) по бухгалтерії закладу освіти

За освітою бухгалтер. Працювала завжди на приватних підприємствах. А тут переїхала як ВПО в село, і мені наполегливо пропонують стати бухгалтером в школі. З нуля, школа переходить на автономію. Директора не лякає відсутність у мене досвіду в цій сфері. А мене лякає. Я навіть не знаю, який план рахунків використовується в подібній бухгалтерії. Хотіла би на ваших умовах отримати розширену консультацію по веденню автономного бухгалтерського обліку саме в школі.
Щас ухожу• 19 июня 2023
Тю, головне робота, а там розберетеся

автор Ну що ви, мамо! • 19 июня 2023
Та воно то так. Але, боюсь, що і спитати на місці не буде в кого...а кожна бухгалтерія ну така ж індивідуальна
Зайканалужайке• 19 июня 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну опыта ведения именно школы одной почти нет ни у кого, их только от освиты отделяют, план счетов у бюджета свой ну корреспонденция тоже отличается.
Зайканалужайке• 19 июня 2023
Да и начисление зарплаты в школе тоже специфическое, на большого любителя так сказать)
автор Ну що ви, мамо! • 19 июня 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Отож бо й воно. Схиляюсь до думки відмовитись.
Зайканалужайке• 19 июня 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну в принципе всё реально, особенно если школа небольшая. Или столовая тоже есть?
ПолБатона• 19 июня 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Навчитеся з часом, нічого надзвичайного і надважкого немає там скоріш за все

автор Ну що ви, мамо! • 19 июня 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Школа невелика, 50 чол.штату. столову веде підприємець. 2 одиниці працівників. Один з них я😄.
автор Ну що ви, мамо! • 19 июня 2023
Ответ дляПолБатона
Так не дуже то і є того часу. Зарплату захочуть всі і зразу)). Ніхто не розумітиме, що людина входить в курс справи☺️. Просто скажуть, що тупЕ😄
ПолБатона• 20 июня 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ну вчителі то так, цілком можуть саме так і сказати) але принаймні точно не в очі тому, від кого залежить їх святая святих- зп))
Директор зазвичай дружить з директорами інших шкіл, хай вас познайомить з колегою з іншої школи і вона все розкаже виходячи саме з вашої системи