Гладиолус• 19 июня 2023

Отдых на Шацких озерах

Кто отдыхал в этом году, пожалуйста, посоветуете место что бы и уютно и не за все деньги мира
Никогда там не отдыхали, но так как уже и ехать то некуда, то хотим попробовать
тянитолкайка• 19 июня 2023
Краще озеро Пісочне.

Mісіс Паф• 19 июня 2023
Теж послухаю)
Може хто скаже чи тепла вода в цих озерах?
Анна-3006• 19 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Теж послухаю)
Там часто дожди бывают, комары, с погодой не угадаешь, мне больше Закарпатье по душе, там развлечений больше
Бабка-ежика• 19 июня 2023
Вам не страшно? Там 50 км від кордону з Білорусією.
Ми відпочивали там багато років тому, нам сподобалось. Але зараз їхати туди не дуже хочеться
Mісіс Паф• 19 июня 2023
Ответ дляАнна-3006
А куди саме і що на Закарпатті порадите з дитиною 5р на машині?)
Бабка-ежика• 19 июня 2023
Ответ дляАнна-3006
Ми відпочивали 2 тижні та за цей час дощ був 2 чи 3 рази, доволі бистро проходив та не псував нам відпочинок. Комарів не було зовсім. З розвагами так, там їх немає
Леді Душка• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ми були 7 км від кордону, в друзів дача, не страшно.
Леді Душка• 19 июня 2023
Ще немає сезону, майже все закрито, батьки були тиждень тому.
Кошкина мать• 19 июня 2023
Я тут зараз проживаю, тому пишу :
- якщо плануєте відпочивати у самому Світязі, то продукти краще купувати у смт. Шацьк (так дешевше)
-озеро чисте, погода зараз погана
- розваг майже немає, краще їхати з 28 червня, тоді розпочинається сезон і буде більше розваг
- якщо своєю машиною, то є можливість поїздити на інші озера, дуже гарне озеро в с. Любохини та озера з лебідями в с. Згорани (велике та мале Згоранське)
- на екологічному посту потрібно буде оплатити 10 грн за добу з однієї людини (еко збір)
- багато комарів та кліщі (краще відразу візтміть з собою від них засоби)
- можна досхочу поїсти чорниць (зараз на них починається сезон і буде десь до 7 липня)

Кошкина мать• 19 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Теж послухаю)
тепла
Кошкина мать• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
тут взагалі не страшно) укриття є, але в нас тихо)
Василина Семеніч• 19 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Теж послухаю)
Тепло, якщо +28 хоча б 3 дні
Василина Семеніч• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Люди живуть по лінії кордону навіть)
Герцогиня• 19 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Теж послухаю)
Говорят холодная вода
Василина Семеніч• 19 июня 2023
Каліпсо можу порадити якщо хочеться тиші
Василина Семеніч• 19 июня 2023
Ответ дляГерцогиня
Говорят холодная вода
Хто говорить?
Герцогиня• 19 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Хто говорить?
Те кто ездили, говорили что вода довольно холодная. Я не рискнула
Анна-3006• 19 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
в Косино есть аквапарк
Без комплексів• 19 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Теж послухаю)
Ні,вода не тепла,бо б´ють джерела

Несемо світло разом• 19 июня 2023
Ми були давненько, на початку серпня, вода була теплою, дощів не було, комарів не було. Були на Пісочному, там глибше, хоч зайти по груди можна. А на Свитязі йшли-йшли-йшли, а вода по щиколотку)
Без комплексів• 19 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Найкраще озеро Срібне чи гліцеринове,вода там просто надзвичайна.Але воно прямо на кордоні з білорусами
Бабка-ежика• 19 июня 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Люди живуть по лінії кордону навіть)
Я розумію. Але їхати відпочивати на ту лінію кордону якось нелогічно
Кошкина мать• 19 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Ні,вода не тепла,бо б´ють джерела
та ну, сьогодні в нас +21С° і діти років по 12 ішли з озера мокрі з рушниками)
автор Гладиолус • 19 июня 2023
Ответ дляБабка-ежика
Я живу 60 км от границы с белорусью
Леді Душка• 19 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Ні,вода не тепла,бо б´ють джерела
Озера Світязь, тепле але мілке, довго йти.
Без комплексів• 19 июня 2023
Ответ для Кошкина мать
В кожного своє розуміння ’ тепла’.
Для мене 21-23 -це прохолодна для липня-серпня,коли ми там відпочивали на о.Пісочне.Також їздили на Світязь і гліцеринове.
Бабка-ежика• 19 июня 2023
Ответ дляГладиолус
Я живу 60 км от границы с белорусью
Ну живіть. Що ж я можу на це відповісти 🤷‍♀️ це особистий вибір кожного де йому жити. Я теж живу у місті, де прилітають ракети, де буває дуже неспокійно. Але в моєму розумінні їхати відпочивати треба у більш затишне та спокійне місце, на то він й відпочинок
автор Гладиолус • 19 июня 2023
Ответ для Кошкина мать
Я тут зараз проживаю, тому пишу :
-озеро чисте, погода зараз погана
Спасибо большое за ответы
А по жилью не подскажете? Семья из четырех человек, сколько сутки обойдутся, что бы не в одной комнате с детьми?
автор Гладиолус • 19 июня 2023
Ответ дляАнна-3006
в Косино есть аквапарк
Классный, мы там были
Кошкина мать• 19 июня 2023
Ответ дляГладиолус
Спасибо большое за ответы
Ви своєю машиною?