Тектологиня 80lv• 19 июня 2023
Нувіджил. Шукаю відгуки
Дівчата, вітаю! Шукаю відгуки про препарат Нувіджил
Хто приймав, будь ласка,напишіть. Скільки по часу приймали? В якій дозі? Чи були побічні ефекти? Чи допоміг препарат вирішити проблему, через яку почали його приймати?
Дякую!
дамаАмстердама• 19 июня 2023
Я думаю, что уже вам отвечала. Пили по дозировке в инструкции, курсач за двое суток написали вдвоем, что было два дня после - наотрез не помним. Вроде синнабоны сразу после защиты заказывали.
Тектологиня 80lv
• 19 июня 2023
Ответ длядамаАмстердама
Так) ви вчора єдина в темі відписались) дякую,що ще раз відгукнулись
Я все ж таки купила препарат зранку і випила 1 таблетку, хочу сказать, що пів дня я була дуже зосереджена ,зробила купу справ. А після обіду знову спать захотілось, зосередженість пропала майже, ось після роботи прийшла додому і поспала пів годинки навіть , подивлюсь, як буде завтра і чи вночі сон буде. Ефект сподобався, але дуже напрягла інструкція огромна з купою побічних ефектів, та і ваший вчорашній комент про безсоння теж
Полуничка• 20 июня 2023
Если вы спите по 12 часов в день и все равно сонливость - поможет. Я принимала месяц
Полуничка• 20 июня 2023
Если вы ищите легальный амфетамин - нет)))) Это совершенно другое действие. Вы с ним просто превращаетесь в обычного бодрого человека. Но сверхактивности и способности спать по 4 часа в сутки у него нет. Настроение и вдохновения он тоже не даст))) Лень останется))) Помогает просто быть бодрым в течении дня.
Бессонницы от него у меня не было. В качестве приятной побочки ушло ПТСР
Тектологиня 80lv
• 20 июня 2023
Ответ дляПолуничка
Оо, дякую за відгук!
Я шукаю препарат, щоб прибрати денну сонливість і,саме головне- щоб бути зосередженою. Вдень. А вночі щоб спати при цьому.
Скажіть, будь ласка, а Ви його який час приймали? В якому дозуванні? Якщо не секрет- Вам лікар назначав?
Тектологиня 80lv
• 20 июня 2023
Ответ дляПолуничка
Та ні, по 12 годин я не сплю, бо просто не маю можливості))) але спати хочу ну майже постійно, на вихідних, якщо нікуди не йду - тупо валяюсь в ліжку і періодично засинаю і так цілий день і при цьому потім вночі теж буду спати нормально)
Полуничка• 20 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Оо, дякую за відгук!
без назначения принимала. Вот как в инструкции написано так и принимала, на протяжении месяца. Но у меня как раз был случай когда я спала ежедневно по 16 часов и все равно была сильная сонливость.
А для просто сосредоточенности и активности мышления, я раз в год (или в два года) пропиваю Пирацетам.
Нувиджил он все таки более узконаправленный. Почти во всем мире его только для лечения нарколепсии прописывают.
Тектологиня 80lv
• 20 июня 2023
Ответ дляПолуничка
Не працює в мене пірацетвм, я ж спать хочу постійно) і думаю лише про своє ліжечко чи мрію про диванчик в офісі,щоб поспати. Я думаю Ви розумієте, про який я стан говорю. По ітогу в голові каша,бо я сонна зранку і так до вечора. Дома в 19 і йду спать на годинку,щоб змогти потім поробить трохи хатніх справ і піти спать якнайшвидше, можна в 21.00))) але по факту в 22-23 іду. Тобто причина в тому, що я хочу спати постійно.
Сьогодні другий день на препараті і я така щаслива,що я не думаю зранку про те,як я повернусь додому і буду спать, а думаю про роботу, правда десь з обіду трошки починає хилити в сон, але це в порівнянні вже дрібниці. Сподіваюсь, що через тиждень і це пройде
Полуничка• 20 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
его главное курсом пройти, но не постоянно. Мне месяца хватило
Тектологиня 80lv
• 21 июня 2023
Ответ дляПолуничка
Зрозуміло, дякую!
Скажіть,будь ласка, а на який час вам вистачило ефекту після прийому курсу?
Полуничка• 22 июня 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Зрозуміло, дякую!
года на полтора точно. Сейчас хоть и бывает сонливость но уже не такая.
Тектологиня 80lv
• 22 июня 2023
Ответ дляПолуничка
Ваша відповідь дає надію, дякую!)