Ну шо не так?• 19 июня 2023
Як сказати дітям 12 та 10 років про вагітність?
Просто потеревенити...
Дві доньки - старшій в жовтні 13, меншій 10.
В мене вагітність 15 тижнів, народжувати в грудні, ніби як буде хлопчик. Живота не видно.
З чоловіком вирішили, що пора сказати дітям, тягнули до цього щоб їх світ якнайдовше залишався без змін.
Але тепер повстало питання - Як їм про це сказати?
Чоловік каже, що треба просто посадити на диван і сказати як є😅 А я хочу якось прикольно щоб було, щоб вони це сприйняли як цікаву подорож, а не "кінець світу".
Я вже думала такий варіант - у велику коробку покласти якісь подарунки для дівчат, під ним шар якогось серпантину, під ним браслетики - "big sister" та "middle sister", знов якийсь серпантин, а на самому дні якусь річ для немовляти купити, унісекс або одразу хлопчаче, щоб на сестричку не надіялись....
Щось я зовсім розгубилась...
Куда_бежать• 19 июня 2023
Ответ дляСвоего не предлагать
Нет, детей это вообще не касается
Роскажіть це тим дорослим які ненавидять братів і сестер..а тем на советчице дуже багато...
Міряю від одиниці• 19 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Скажіть що у вас в жовоті росте капуста з якої вилупиться братик/сестричка
Пожарник• 19 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
Слухайте, ніколи в усі віки при народженні наступних дітей не витанцьовували перед старшими.
Щоб не було неадекватних реакцій , не треба тоді других/ третіх дітей.
Я не знаю, я б так не пробовала. У моих разница в несколько лет и достаточно. Знаю немало случаев неадекватности этих подростков. Они привыкли, что всю их жизнь все для них было, а сейчас придется делиться и это не всем нравится.
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляБокс-орун
Капуста...
Пригаю-цибаю• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Дякую🥰
Вже трохи розпитували, тижнів 6 назад, як тільки дізналися. Так вони то одне говорять, то інше)
Потому что им это нужно, это вам нужно.
Пригаю-цибаю• 19 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Так і скажіть дітям що не планували,але завагітніли і ви дуже раді цьому. Обов´язково уточніть що їх життя не зміниться масштабно.
Ой как смешно, прям в цирк ходить не надо.
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Да какой планировали, так, что бы мужа под юбкой оставить.....
Щось ви таке написали.... якась дичина
Гл. Амурная• 19 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Як не зміниться? Волання дитяче на всю хату, менше місця. Вони ж «дєєвочки» тому попрацюють няньками.
Куда_бежать• 19 июня 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Я про нормальні сім´ї в яких дітей поважають...
Умничка-помощничка• 19 июня 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Вам полегчало, после того как гадость беременной написали?
СкумбріяП8• 19 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
І це зараз дуже розповсюджений хід конем.
Злі всі якісь
А не двоє дитину роблять? Що поганого - ну вирішили так люди, це їх життя.
Автор, робіть як вам подобається, подарункам діти завжди раді, можна по м´якому ведмедмку від майбутнього братика чи сестрички.
Куда_бежать• 19 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Їм не доведеться ділити свою кімнату і відмовитись від улюблених занять,бо гроші треба на пологи і дитину...
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляПожарник
Смотря как настроен ребенок. Может быть и неадекватная реакция
Старша любить гуляти с 3 річною сестрою подружки, як до них в гості ходить, то мені завжди говорить про молодшу сестричку.
Пригаю-цибаю• 19 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Гадость? Правду.
Пожарник• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Тогда будет все хорошо!
Куда_бежать• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
З однією дитиною вже зрозуміло!
Шопингмонстр• 19 июня 2023
Еммм, яка коробка? Есть вероятность большая, шо это для них не праздник , а траур будет. С чего вы взяли, что они будут рады этой новости?
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
Так ми й не витанцьовуємо.
Гл. Амурная• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Ви дійсно робите висновки з цього? 🤦🏼
Міряю від одиниці• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Та нащо їм казати що не планували. То їх точно не стосується) вони знали що тато завжди сина хотів мати, завжди казав що хоче мати 3 дітей.
А яка татові різниця, син чи донька?
Эта_Шикарна)• 19 июня 2023
Реакция может быть самой неадекватной! Предупреждаю. Но если вы и до беременности обсуждали и они хотели братика/сестричку, то норм! А если нет, не хочу вас пугать, могут и обидится:) У них есть свои комнаты ?
Миллениалка• 19 июня 2023
Сказать как есть: ждем пополнение в семье. А потом, в зависимости от реакции, уже устраивайте семейный торт для определения пола, ордена и звания дочкам.
Сразу предупреждаю, реакция может быть непредсказуемой. У одних старшие дети ополчились и до сих пор не приняли младшего, у других дочка в 12 лет прям расцвела в звании старшая сестра.