Гірчинка• 19 июня 2023

Погляд з іншого боку - я рада, що не стала мамою...

Колись я планувала, жити як всі: робота, сім´я, діти.
Так вийшло, що довелося стартувати з нуля - з відсутності буль якого житла та, навіть, реєстрації за місцем проживання (бомжування по простому, але жили на оренді з батьками) - що автоматично тягло до складнощів при влаштуванні на роботу тощо.
Чому так вийшло? Бо держава сильно поважала військових: батько мав купу років вислуги, північний стаж тощо, з 1989 року чекав квартиру, отримав однушку в 2007, коли вже розпалася сім´я і мати пішла до іншого... В 2008 батька не стало, в 2012 - матері.
Не суть. Справа в тому, що я обрала собі чоловіка теж без житла, то 8 років пахали, щоб купити квартиру, перебуваючи на оренді. Відкладали народження дитини, бо не витягли б фінансово. Купили в 2013. Потім -перша вагінтність невдала в 29, друга в 33. Думала, поїде дах. А може, й поїхав?
Після 35 вирішила, шо крапка. Зараз мені 39.
І ось з 24 лютого 2023 року й досі я таки зраділа, що не маю дітей. Гірка правда, але мені зараз легше. Я сама і не від кого не залежу, і не за кого не відповідаю і не трушуся, мені не треба думати як в таких умовах вчити дитину, як зберегти її психіку. Чоловіка минулого року покинула ( Самотність - це не страшно, самотність інколи - це свобода.
Ёшки_Матрёшки• 19 июня 2023
Житло у вас зараз є?

автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Житло у вас зараз є?
Зараз житло є, звісно.
Elena_MZ_1979• 19 июня 2023
Главное думать так же в 50+, а не в 39)
Сито для думок• 19 июня 2023
Згодна з вами. Житло і фінанси є. Але рада, що не потрібно ні за кого труситися і не спати ночами.
Ёшки_Матрёшки• 19 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Зараз житло є, звісно.
То й добре, живіть, насолоджуйтесь
Багато хто народив і не щасливі, тут від тем волосся дибки стає
Паратруперсупер• 19 июня 2023
А чим зараз вільні люди займаються? Я в колесі робота-дім застрягла
ЖивунаБагамах• 19 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Зараз житло є, звісно.
То ви ще молода і після війни зможете народити ,якщо захочете.
Я теж іноді радію що мої батьки не дожили до війни...розумію вас.
автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Главное думать так же в 50+, а не в 39)
Враховуючи що зараз відбувається, не факт, що ті хто народили дітей в 50 будуть відчувати себе краще за мене )
Вумна вутка• 19 июня 2023
Т.е. вы только через год войны обрадовались что детей нет?

автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
О, так, моя мама вмерла в 50. Спочатку шкодувала, що вона мало прожила, а потім подумала, що їй пощастило - не застала ні повоєнної розрухи 50-х, ні війни з 2013 року (1962-2012)
Булку Дай• 19 июня 2023
Выглядит как оправдание. Без мужа, без детей, зато не надо переживать за учебу неродившегося ребенка...
Но если вы действительно счастливы, это замечательно.
Укр_жіночка• 19 июня 2023
У кожного своє бачення життя. І свобода у кожного своя. І самотність теж. Можна бути самотньою у великій родині. І це куди страшніше аніж бути самотньою одній
Вам добре? Ну і слава богу.
В мене немає дітей, мені 30. Зараз я наче цьому і рада,але в перспективі дуже хочу стати мамою. Хочу відчути як це носити під серцем дитину. Сподіваюсь, я ще встигну
автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
То й добре, живіть, насолоджуйтесь
Так отож.
Я відповідальна дуже, мені було б важко зараз з дитиною, сумнівалась би, смикалась туди сюди - синові могло би бути 9 років...
Elena_MZ_1979• 19 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Войны всегда заканчиваются, а время упущено безвозвратно. Я не говорю, что дети всем нужны и приносят только счастье, но имея бездетных знакомых за 50 нет сил смотреть на их взгляды и слушать их воспоминания как могло бы быть.
Можу брикнути• 19 июня 2023
Ответ дляГірчинка
А что такого происходит? Войны были и будут всегда. А вы себя лишь утешаете, больше то некому
автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Робота на дому- дім - допомога своїм військовим товарищам (інколи, просто поговорити) - спорт-зал - інтернет )
автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляВумна вутка
Ні. Зраділа ще 24.02.22, але зараз вирішила поділитись )
Ні грама• 19 июня 2023
Кожному своє, автор. Головне, це Ваше життя. Діти це гості,,вони нам не належать. Мені 36 сину 15. Я вже самостійна жінка. Скоро мій птєнчик випорхне і я тому рада
Оце фіфа• 19 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Точно так же как и много 50 летних, которые с делтьми, но недовольны жизнью

Герцогиня• 19 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Главное думать так же в 50+, а не в 39)
Что в 50 изменится?
автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Вам добре? Ну і слава богу.
Кожному своє...
Якщо чесно - для мене вагітність жах, відчуваєш, як чужий наче.
І дітей люблю вже постарше, від 10 років десь, малеча дратує.
Скажений гудзик• 19 июня 2023
Я теж вважаю, що дітонародження дуже сильно нав´язується суспільством і багато хто народжує не тому що свідомо дійшов до такого рішення та бажання, а тому що нав´язує суспільство. А потім нещасні діти...
Ви молодець і маєте гарний рівень самодостатності.
Elena_MZ_1979• 19 июня 2023
Ответ дляГерцогиня
Что в 50 изменится?
Не знаю, надеюсь девушка нам напишет)
Непозбувна Бентега• 19 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Автор, живите так, как вам нравится и не оправдывайтесь за это. Мои родители умерли до оккупации Донецка и я этому сейчас рада! Если бы были живы, то страдали бы.
Зліпок ступні• 19 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Воспоминания могут быть только о том, что было. О том, чего не было, вспоминать невозможно.
Платье Длинное бальное• 19 июня 2023
Мені виглядає що ви переконуєте сама себе і шукаєте плюси,інакше б жили б насолодою своєї свободи і навіть ббне задумувались тим питанням,воно би вас не турбувало.А тим паче пишете на форумі - тобто хочете побесідувати на цю тему
Elena_MZ_1979• 19 июня 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Были возможности, а потом не стало. И ничего нельзя изменить)
Вумна вутка• 19 июня 2023
Ответ дляГірчинка
Просто вы в стартпосте написали что обрадовались с 24.02.2023 года,я уж подумала что вам целый год понадобился, чтобы это понять.
Зліпок ступні• 19 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Сожаление об упущенных возможностях есть у многих. И это не обязательно о детях.
автор Гірчинка • 19 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так, хочу поспілкуватись на цю тему - хочу дати надію тим, хто не встиг з якихось причин, хто втратив, в кого важке життя, хто шкодує.