Ну шо не так?• 19 июня 2023
Як сказати дітям 12 та 10 років про вагітність?
Просто потеревенити...
Дві доньки - старшій в жовтні 13, меншій 10.
В мене вагітність 15 тижнів, народжувати в грудні, ніби як буде хлопчик. Живота не видно.
З чоловіком вирішили, що пора сказати дітям, тягнули до цього щоб їх світ якнайдовше залишався без змін.
Але тепер повстало питання - Як їм про це сказати?
Чоловік каже, що треба просто посадити на диван і сказати як є😅 А я хочу якось прикольно щоб було, щоб вони це сприйняли як цікаву подорож, а не "кінець світу".
Я вже думала такий варіант - у велику коробку покласти якісь подарунки для дівчат, під ним шар якогось серпантину, під ним браслетики - "big sister" та "middle sister", знов якийсь серпантин, а на самому дні якусь річ для немовляти купити, унісекс або одразу хлопчаче, щоб на сестричку не надіялись....
Щось я зовсім розгубилась...
100pudov• 19 июня 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Советчицы в своем репертуаре
А вам какая разница, какая разница мужу автора?
такое ощущение что соревнуется кто похуже гадость напишет.
Умничка-помощничка• 19 июня 2023
Ответ для100pudov
100%
И главное, если в ответ тоже написать, то почему-то обижаются
Ряженка• 19 июня 2023
Мои были в точно таком возрасте. Были счастливы.
Но у меня уже на 8 неделе видно было
Ряженка• 19 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Діти вже все розуміють. Тому сказати чесно: мамо ваша народжує незаплановано в війну. Робіть висновки.
Ну вы даёте.
А война и жизнь кончились?
Дама с собачкой• 19 июня 2023
Ответ дляРяженка
Ну вы даёте.
А война и жизнь кончились?
Мне тоже всякую ересь несли в 2014-2015, когда я ждала 3 ребенка. По типу, решили, что муж так от АТО косит.
Губки-уточкой• 19 июня 2023
Класна ідея, робіть саме так! Вони вже і так здогадалися, я думаю. Принаймні мої хлопці в такому ж самому віці здогадалися;)
Тарабарщина• 19 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Еммм, яка коробка? Есть вероятность большая, шо это для них не праздник , а траур будет. С чего вы взяли, что они будут рады этой новости?
Тоді це хвора сім´я і неправильно виховані діти.
Ряженка• 20 июня 2023
Ответ дляДама с собачкой
Идиотов хватает.
Вы молодец