Ну шо не так?• 19 июня 2023
Як сказати дітям 12 та 10 років про вагітність?
Просто потеревенити...
Дві доньки - старшій в жовтні 13, меншій 10.
В мене вагітність 15 тижнів, народжувати в грудні, ніби як буде хлопчик. Живота не видно.
З чоловіком вирішили, що пора сказати дітям, тягнули до цього щоб їх світ якнайдовше залишався без змін.
Але тепер повстало питання - Як їм про це сказати?
Чоловік каже, що треба просто посадити на диван і сказати як є😅 А я хочу якось прикольно щоб було, щоб вони це сприйняли як цікаву подорож, а не "кінець світу".
Я вже думала такий варіант - у велику коробку покласти якісь подарунки для дівчат, під ним шар якогось серпантину, під ним браслетики - "big sister" та "middle sister", знов якийсь серпантин, а на самому дні якусь річ для немовляти купити, унісекс або одразу хлопчаче, щоб на сестричку не надіялись....
Щось я зовсім розгубилась...
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Дебілізм. В чому проблема одразу коли самі взнали сказати про вагітнітність? Ви від них весь час це приховували, а тепер вирішили розказати. Діти що категорично проти народження ще однієї дитини?
В розмовах вони були не проти.
Я питала як сказати щоб було цікаво дітям, а не як ’лопатою по голові’ констатувати і живіть з цим як хочете...
Одразу не бачили сенсу говорити.
Умничка-помощничка• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Клас, 6 тижнів приховувати від дітей вагітність, вони ж з вас приклад будуть брати
У лучшей подруги случилась замершая на 9 недели. Сыну старшему было 12 лет. Он в это все не был подвешен. Зачем ребенку этот стресс? Так что в том, чтоб не сообщать в начале тоже довольно разумное решение.
Автор, с коробкой интересно придумали.
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляГл. Амурная
Як не зміниться? Волання дитяче на всю хату, менше місця. Вони ж «дєєвочки» тому попрацюють няньками.
Ніхто няньками працювати не буде. Це ж наша дитина, а не їхня. Сама була нянька, знаю про що говорю.
Роздратована шкіра• 19 июня 2023
Не усложняйте, просто скажите. Вам же лучше знать, как дети воспримут новость, если папа и так хотел 3-х детей, Вы же это как-то обсуждали с детьми.
Ответ дляНу шо не так?
В розмовах вони були не проти.
Одразу не бачили сенсу говорити.
Так і чоловіку треба було не говорити одразу, ви ж бачите сенс приховувати вагітність, то для чого йому одразу розказали? Можливо, він би і не помітив
Разгуляшка• 19 июня 2023
:) Замовте або спечіть самостійно печиво з прогнозами - і надрукуйте туди усіляки натякаючі фразочки типу
’наступного року твоя цінність як сестри стане більшою в 2 рази’
’дуже вірогідно, що у найюлижчий час у вашому домі з´явиться нове дитяче ліжечко’
’мати молодшого брата - чудово!’
’вдома стане тісніше, але й веселіше’
’ти зможеш поділитися своїми улюбленими іграшками з деким особливим’
’ти дізнаєшся багато нового про догляд за маленькими дітьми, що буде дуже корисно у майбутньому’
’у домі буде ще більше любові та тепла’
і т.д., на що фантазії вистачить. Поставте на кухні, і нехай відкривають, доки не зрозуміють.
’мати молодшого брата - чудово!’
’вдома стане тісніше, але й веселіше’
’у домі буде ще більше любові та тепла’
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Злі всі якісь
А не двоє дитину роблять? Що поганого - ну вирішили так люди, це їх життя.
Автор, робіть як вам подобається, подарункам діти завжди раді, можна по м´якому ведмедмку від майбутнього братика чи сестрички.
Взагалі то була ідея чоловіка. Пару років тому були ідеальні умови, хотіли й планували, але не виходило. Тепер вийшло, чоловік дуже щасливий. До чого тут ті коментарі... хто зна.. люди злі.
Умничка-помощничка• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А может это и правда
А может и нет. Вы вопрос Автора читали? Спрашивает про то, как сообщить. 70% ответов вообще не по теме. Но тут как всегда. А беременной гадости написать- вообще святое на этом сайте.
Не там, Автор, совета вы спросили
Ответ дляУмничка-помощничка
Автор, с коробкой интересно придумали.
Какой стрес? Можно сказать, что внутри мамы еще не сформирован ребенок и не факт, что он родится
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Їм не доведеться ділити свою кімнату і відмовитись від улюблених занять,бо гроші треба на пологи і дитину...
Не доведеться. Їхнє життя в матеріальному плані не зміниться.
Куда_бежать• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Це чудово, розповідайте і насолоджуйтесь очікуванням!
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляШопингмонстр
Еммм, яка коробка? Есть вероятность большая, шо это для них не праздник , а траур будет. С чего вы взяли, что они будут рады этой новости?
Мої діти знають що таке траур, з якого приводу він стається. Питання в тому як цікаво про це сказати, а не як зробити з цього свято.
ЛюбимаЯНЬ• 19 июня 2023
Синові 12 і він перший (після чоловіка) дізнався про мою вагітність, на другий день після + тесту.
Не сильно зрадів (якщо чесно, то взагалі не зрадів). Сказав, що ми дуже затягнули з другою дитиною, бо у нього буде дуже мало спільних інтересів з братом/сестрою через велику різницю у віці. Він дійсно просив щоб ми ще народили, але багато років не виходило завагітніти.
Коли дізнався, що буде саме брат, то дуже зрадів)
Куда_бежать• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Так вы ж писали, що не планували
Ми теж не планували,але завжди хотіли і постійно це озвучували перед старшою дитиною. Буває...
Умничка-помощничка• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Зачем? Это личное дело женщины. Многие среди подруг сообщали всем, кроме мужа и врача, после 12 недель. Считаю это разумным решением. Вы считаете по другому. Выше право, но реакция ваша странная.
Так же стоит учесть, что все дети разные и многих незачем просвещать в мамины выкидыши и замершие.
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
А яка татові різниця, син чи донька?
Незнаю. Просто хоче мати й доньок, і сина...
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Так дети обычно об этом тоже знают, странные родители, которые скрывают, что хотят еще ребенка
Ну, как по мне более странно вмешивать детей в такие моменты
Умничка-помощничка• 19 июня 2023
Ответ дляНу шо не так?
Автор делайте, как задумали. Или просто сообщите. А пол уже узнаете с шариком или тортом.
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Ответ дляКуда_бежать
Роскажіть це тим дорослим які ненавидять братів і сестер..а тем на советчице дуже багато...
И как это связано?
Своего не предлагать• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Касается, ти тоже вместе жить с ребенком, который родится. Или вы предлагаете старших детей отселять?
С чего бы это? Мало ли с кем им жить, с кем родители решат, с теми и будут жить, не тот возраст, что бы спрашивать их мнение
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Реакция может быть самой неадекватной! Предупреждаю. Но если вы и до беременности обсуждали и они хотели братика/сестричку, то норм! А если нет, не хочу вас пугать, могут и обидится:) У них есть свои комнаты ?
Ми цю тему говорили час від часу, але не говорили щось конкретне. В дівчат спільна своя велика кімната. Восени виділили їм дві різні маленькі, але за 2 дні вони з´їхалися назад, звикли одна до одної, дуже близькі відносини.
12 галюцинаций• 19 июня 2023
Ответ дляТарабарщина
Слухайте, ніколи в усі віки при народженні наступних дітей не витанцьовували перед старшими.
Щоб не було неадекватних реакцій , не треба тоді других/ третіх дітей.
Во все века общество было патриархальное, а сейчас детоцентристское!
бибизяна• 19 июня 2023
в мене одна донька 10 р і вагітність також 15 тижнів, також хлопчика обіцяють. Живіт вже видно. В мене ще токсикоз був. Тому не казати не могли. Сказали доньці вже давно, просто, без заморочок, що буде ще дитина. Перебрали іграшки разом, описали майбутнє їхне разом, що вона буе старшою сестрою, що їй буде не так самотньо одній тепер
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Не хочу грубіянити, але ваші коментарі не по темі. Не розумію нащо ви їх тут друкуєте... мені то байдуже, пишіть собі як хочеться...
Лівий Локіть• 19 июня 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
А яка татові різниця, син чи донька?
Советчицы в своем репертуаре
А вам какая разница, какая разница мужу автора?
Ну шо не так?
• 19 июня 2023
Ответ дляРазгуляшка
’мати молодшого брата - чудово!’
’вдома стане тісніше, але й веселіше’
’у домі буде ще більше любові та тепла’
’мати молодшого брата - чудово!’
’вдома стане тісніше, але й веселіше’
’у домі буде ще більше любові та тепла’
Прикольно! Дякую