Встидаюся запитать• 19 июня 2023
Як ви пережили розлучення?
Є дитина ( рік) ...Дуже тяжко. Як ви впорались?
Видящие_помогите• 19 июня 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
З якого це такого стану ви вийшли? Гіпноз, садизм, апатія?
Созалежність, жертва маніпулятора. Як ітог: депресія та апатія. Зараз не краще, бо показав мені свої страждання. А до того чудово себе почувала
Альфред Шнитке• 19 июня 2023
Ответ дляВидящие_помогите
А чому ви така слабенька, і жертва і залежна від якогось мужлана. Ви що домогосподарка і нуль в соціумі?
ХаДиДиШь• 20 июня 2023
Автор, в мене схожа історія, тільки ми розійшлися, коли сину був 1 день. Для мене перший рік його життя був адом, що б там і хто не казав, я ридала, погано спала, в результаті чого пропало через 5 місяців молоко. А потім потихеньку почала оживати і сама себе з цього витягувати, зараз оглядаючись назад, я вдячна, що він тоді мені зрадив і ми розійшлися. Доречі тато він гарний, сину вже 11 років, він його любить і займається його вихованням.
Видящие_помогите• 20 июня 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Якби слабенька була то не пішла би. Ну поживіть з маніпулятором, побачите слабенька ви чи ні. Вони знають на чому грати і як це тонко робити.
Видящие_помогите• 20 июня 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А про оцей ’нуль в соціумі’ тільки і можна почути від жіночок на форумі які все життя за мінімалку в якійсь конторі протусувалися і думають, що вони точно багато чого досягли в житті