Подвійна веселка• 20 июня 2023

чи потрібен кенді-бар?

Чи потрібен кенді-бар?Святкуватиму в закладі День народження, 20 осіб.
По грошах це не дешево, думаю чи потрібен він взагалі.Дітей не буде, гості 25-30 років.
Ви що думаєте?
Просто в усіх, в кого я була на святкуваннях, був стіл із солодким, але я б не сказала, що біля нього був ажіотаж)))
Я вперше щось таке організовую, тому хочеться щоб було нормально)
Кружите меня,кружите• 20 июня 2023
Раніше це був солодкий стіл😁

ЦібаФу• 20 июня 2023
Ни у кого не видела.
Такой толпой лучше возьмите веселого ведущего или устройте на природе где-то
Огірок та Помідорчик• 20 июня 2023
взрослым точно не особо нужен
Пік Антна• 20 июня 2023
Лучше алко-бар
Кундалина• 20 июня 2023
Ответ дляПік Антна
Лучше алко-бар
Лучше просто кулер с шампанским.
Оно само купилось• 20 июня 2023
Та ну, ладно ще б діти були, то може і цікаво. А дорослим торта винесли і всі задоволені. При вході краще алко-бар щоб був 😀
Ку ка ку ка ку• 20 июня 2023
В мене на весіллі був, задоволена, там були фрукти і різні гарненькі солодощі. Всі фотогоафувалися поруч, ще в нас там були наші фотокниги з лавсторі.
Але на день народженні, думаю зовсім необов´язково. В нас це мало сенс, оскільки на вулиці була церемонія, потім біля кенді бару пили шампанське і люди так закусували.

Помеха справа• 20 июня 2023
Я вважаю його планують більше для діток,якщо дітей не буде достатньо смачного торту