Хвильоватиша• 20 июня 2023
Гімназія №191. Київ.
Доброго дня. Можливо в когось там навчаються діти? Та може свій відгук написати.
В інтернеті знайшла пару відгуків, що навчання там добре. Але багато дітей з заможних родин, які принижують більш бідніших дітей. Ми не багаті, тому і назріло дане питання.... Та про побори...
Банан-барабан• 20 июня 2023
Та какие там багатые родыны?Жлобьё из разных районов,мнящее себя элитой,потому как немного деньжата водятся🤣
Хвильоватиша
• 20 июня 2023
Ответ дляБанан-барабан
Ну я гроші інших не рахую. Але я правильно зрозуміла вашу думку, що таких багатенько, що вважають себе елітой і тому розпускають пальці віяром та цьому вчать своїх дітей?
Банан-барабан• 20 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Лет 10 назад так и было,сейчас хтозна
Пургену мне• 20 июня 2023
Раньше была лучше, со сменой руководства - испортилась. У моей дочки подружка в этом году закончила, ничего так училась, из обычной семьи. Английский, немецкий вполне себе, математика слабовато. НМТ сдала в среднем 180+, украинский немного завалила.