язззззь!!!• 20 июня 2023
Як виглядає відстрочка від призову?
У чоловіка є право на відстрочку. Він надав всі документи і отримав лист з ТЦК, що відстрочка надана на пів року, потім поновлювати. Це і є підтвердження? Якось ніяких печаток, підпис якогось полковника і все. В самому ТЦК сказали, що цього досить. Чи справді цього достатньо?
Королева Сарказма• 20 июня 2023
Достатньо. Мій зараз також оформлює- то все довше, інакше. І дають до 18 серпня( кінець воєнного стану), за пару днів до 18- приїхати і ще раз написати заяву. Так що вашому пощастило)
язззззь!!!
• 20 июня 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Чоловіку до кінця листопада дали. Дякую, він думав, якусь печатку потрібно чи запис у військовий документ
Королева Сарказма• 20 июня 2023
Ви знаєте- закон один, а правила у всіх різні. В мого забрали військовий аби там пропечатати, це Бучанський ТЦК. Також відправлення було поштою. Всерівно ВЛК, постановка на облік . А от такий варіант як у вас- це просто мрія кожного, знаю в якомусь ТЦК Києва так точно роблять
Королева Сарказма• 23 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Мій сьогодні отримав, тому пишу для вас. А4 є підпис головного і зверху штамп ТЦК. А так як він проходив ВЛК- то у військовому лише дані про взяття на облік з такого то числа. Сказали, що цей листок з собою носити разом з військовим квитком. І потім за 7 днів до закінчення- переписати нову заяву
язззззь!!!
• 23 июня 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую. Приблизно однаково виходить. На скільки дали?
Королева Сарказма• 23 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ну у нашому ТЦК , як говорили зразу, до кінця дії воєнного стану, тобто до 18 серпня. Потім знову переписувати заяву і знову на три місяці
Алгонавт• 28 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
А з цим листом можна виїжджаю через кордон, якщо нема запису у військовому квитку
Алгонавт• 28 июня 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
А можна з цим листом виїжджати за кордон?
Королева Сарказма• 28 июня 2023
Ответ дляАлгонавт
Виїзд на підставі інвалідності дружини можна
Королева Сарказма• 28 июня 2023
Ответ дляАлгонавт
За лист я не знаю, пишіть в Держприкордонслужбу.
язззззь!!!
• 28 июня 2023
Ответ дляАлгонавт
Лист до закордону відношення не має.
язззззь!!!
• 29 июня 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Вже скасували вчора. Після того, як підпише Президент, закон набере сили. Підстав для відстрочки вже не буде не до дати відстрочки, а з моменту змін.
Королева Сарказма• 29 июня 2023
Ответ дляязззззь!!!
ну чому скасували? Ще немає де читати саму поправку - раз, на обліку всерівно стоїть - два. А загалом моя думка - це буде більше стосуватись зятів і кількох синів. Або в дружини є група, а є ще дорослі діти і т.п. Не треба кіпішувати раніше ніж буде треба, чекаємо
«за умови, що такі особи з інвалідністю не мають інших працездатних осіб, зобов’язаних відповідно до закону їх УТРИМУВАТИ»