Не стесняюсь• 20 июня 2023

Зустрічались би з чоловіком, який би на побачення прийшов би з такою сумкою?

На сайті знайомств переписувалася з одним чоловіком, неділю десь. І ось виявилось, що ми поряд знаходимось, домовилися після роботи зустрітися, кави випити. Таке, незаплановане побачення вийшло. Стою в назначеному місці, чекаю. І тут помічаю, якийсь літній чоловік махає через дорогу. Ну, я стою, морозюсь, думаю, нехватало мені ще таких неадекватів, які втрутяться в наше побачення. І тут він почав переходити дорогу, і я зрозуміла, що це саме той, з яким на каву. В мене поганий зір і по лицю не розпізнала на відстані, думала, якийсь дідуган-залицяльник, мені махає. І от він мені іде, посміхається. І мені одразу оця сумка якось мозолем в очі... Ну це прям якось, ну я не знаю...

От скажіть чесно, ви б зустрічались би з чоловіком 30+, який вас у всьому влаштовував би. Симпатичний, ерудований, непогана робота, але тіліпався з вами всюди з такою сумкою, а ще в комлекті до цього була б біла шведка на випуск і кремові бриджі?

Я не кажу, шо я прям така вся стильна, але коли ми з ним йшли, таке враження, що це не пара, а я якогось тєлємастєра веду. Я вважаю, що з такою сумкою ходити, коли тобі немає хочаб 40 років, якось зарано.

Зв´язувалися б з таким чоловіком?
Результат:
вже голосів: 156
89 (57.05%) Так
37 (23.72%) Ні
17 (10.9%) Це було б найкортше побачення
13 (8.33%) Через це я самотня(
Ms. Iphone• 20 июня 2023
Почтальон? 🏤

Холодная каша• 20 июня 2023
Чому тоді солідні дяді в костюмах чи стильні хлопи на вас не ведуться?
Раз одела не бу• 20 июня 2023
Що за біла шведка?Сумка,як сумка,а з чим йому ходити.
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
До чого тут це? В нього непогані світлини на сайті, але не у весь зріст. Я навідь подумати не могла, що він з такою сумкою може ходити. А уваги в мене достатьо чоловічої.
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляMs. Iphone
Почтальон? 🏤
Ну так реально як почтальон)
Трактор Віка• 20 июня 2023
Не местный? Проездом в вашем городе?
Ласковая_львица• 20 июня 2023
Нормальная сумка,ищи сибе другого
Морожена_курка• 20 июня 2023
Ви багато помилок робите при письмі. Я це кажу не для того, щоб Вас образити, а лише для того, щоб Ви розуміли, що всі ми не ідеальні.
А сумку можна буде йому і іншу подарувати, якщо вирішите зустрічатись)
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Ну вона якась дідовська

Ms. Iphone• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну так реально як почтальон)
🤣 ржу. Сумка стремная а там сами по мужчине смотрите
фан L.O.S.T.• 20 июня 2023
Автор, ви якась дивна. Відстаньте від чоловіка - хай йому пощастить.
Раз одела не бу• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вона якась дідовська
Ну,такий в нього стиль.Не всі ж вибираються на побачення,смаку нема,хто зна.Розсмішили ви мене.
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
Які саме помилки? Давайте виправляти
Уравнобешенная• 20 июня 2023
Не верю, что по нему сразу не было видно на сайте, что оно такое
Холодная каша• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Так, так) Чому ви до сумки доколупались, якщо той мужик - непоганий і ерудований в цілому?
Летчица• 20 июня 2023
Перевдягнути завжди можна
Да будет так• 20 июня 2023
Я б навіть не звернула уваги на неї
Червона рута• 20 июня 2023
Мда, автор.... Я б на місці чоловіка з Вами б взагалі не зустрічалась, не важливо, що там на вас і з чим Ви в руках
МинерАлочка• 20 июня 2023
Недавно спрашивали такой же вопрос только про кепку. Помните?

Шкварочка• 20 июня 2023
Нормальная мужская сумка. Не пидарастическая барсетка и уже хорошо.
Яйцеголовая• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
А что у него в той сумке? Может инструменты для работы, кнм он работает?
Кашпо• 20 июня 2023
Якщо б він мені сподобався, а сумка мозолила б очі, то це взагалі не проблема. Переодягнути мужчину під свій смак можна завжди.
Зяблик протестант• 20 июня 2023
Живе з мамою?
Борисфенка• 20 июня 2023
Може він і є телемайстер чи ще якійсь ремонтник
Папина дочка• 20 июня 2023
а то Вы были одеты вся в дольче габбану.. если выбирать по сумках то так и будете до пенсии на сайте знакомств штаны протирать..
Шкварочка• 20 июня 2023
Автор, он вам не подходит, отвяньте от него. Оставьте интересного всестороннего мужчину той, которая не по сумкам выбирает.
Ищите себе модного придурка, будет все деньги на себя любимого тратить.
Захекалася читать• 20 июня 2023
Плохо то, что в 30 выглядит, как дедуган, если верить вашим словам. А сумка пойдет, я бы вообще не обращала на сумку внимание.
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Ні, він програміст, але не в сучасних айті центрах, а якісь станки там програмує та автоматичне обладнання.
Морожена_курка• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Які саме помилки? Давайте виправляти
Ось, наприклад
Амбасадор щастя• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Iphone
може в ній він грошей автору приніс.