Не стесняюсь• 20 июня 2023
Зустрічались би з чоловіком, який би на побачення прийшов би з такою сумкою?
На сайті знайомств переписувалася з одним чоловіком, неділю десь. І ось виявилось, що ми поряд знаходимось, домовилися після роботи зустрітися, кави випити. Таке, незаплановане побачення вийшло. Стою в назначеному місці, чекаю. І тут помічаю, якийсь літній чоловік махає через дорогу. Ну, я стою, морозюсь, думаю, нехватало мені ще таких неадекватів, які втрутяться в наше побачення. І тут він почав переходити дорогу, і я зрозуміла, що це саме той, з яким на каву. В мене поганий зір і по лицю не розпізнала на відстані, думала, якийсь дідуган-залицяльник, мені махає. І от він мені іде, посміхається. І мені одразу оця сумка якось мозолем в очі... Ну це прям якось, ну я не знаю...
От скажіть чесно, ви б зустрічались би з чоловіком 30+, який вас у всьому влаштовував би. Симпатичний, ерудований, непогана робота, але тіліпався з вами всюди з такою сумкою, а ще в комлекті до цього була б біла шведка на випуск і кремові бриджі?
Я не кажу, шо я прям така вся стильна, але коли ми з ним йшли, таке враження, що це не пара, а я якогось тєлємастєра веду. Я вважаю, що з такою сумкою ходити, коли тобі немає хочаб 40 років, якось зарано.
Зв´язувалися б з таким чоловіком?
Результат:
вже голосів:
89 (57.05%)
Так
37 (23.72%)
Ні
17 (10.9%)
Це було б найкортше побачення
13 (8.33%)
Через це я самотня(
Не стесняюсь
• 20 июня 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Нет, у автора такая
Ну, жарти жартами, але на якусь креативну тусу з такою сумкою норм)
Не стесняюсь
• 20 июня 2023
Ответ дляКарамбулкул
автор, ну так перевоспитаете, приоденете, отмоете... разве сумка это проблема??)))
Від охайний, культурний, не треба його відмивати. Але в нього якісь є прояви пенсіонерських замашок, хоча ще молодий
Карамбулкул• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
ну. не встречайтесь.. найдется и ему женщина
Не будь КакСвета• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вона якась дідовська
Автор, если вам за 30, а он, кроме одежды и сумки вам нравится тогда можно будет его ’приодеть’
У пеня в юности были два ухажора таких, один доктор очень красивый, но странно одевался, я ему подсказала что ему нужно сменить, прям красвчиком потом стал.
А потом, спустя время ещё один был, машина неплохая и работа, сам не красавец, но очень хороший около 30 лет ( мне было22) не жадный, но вот одет был примерно как вы описали. В итоге у нас ничего не вышло, чувств не было у меня, но сейчас, когда мне 40 и я вспоминаю его я думаю себе тююю, можно было подсказать сменить стиль, а ведь хороший мужчина был,не жлоб, цветы из 3 свиданий 2 раза принёс, в хорошее кафе приглашал.
Пиу!Пиу!• 20 июня 2023
просто у мужчин отношение к сумкам сильно отличается от женского отношения к сумкам
Айболитная• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну, відверто кажучи, стиль не на останньому місці при виборі чоловіка, все ж таки, це про щось свідчіть
Насмешили.Проще всего после свадьбы переодеть нормального за его же деньги
Глаза_в_3_карата• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну якщо він вам імпонує і одяг то єдина проблема то зустріньтеся ще декілька разів. Може він така класна людина, що ви перестанете помічати те все.
А якщо відчуваєте що людина не ваша, хімії нема, то не варто час витрачати.
Пешеходик• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
До чого тут це? В нього непогані світлини на сайті, але не у весь зріст. Я навідь подумати не могла, що він з такою сумкою може ходити. А уваги в мене достатьо чоловічої.
Ну так если он после работы, значит что от носит в ней.
Я бы спросила, что там такого у него в большой сумке?
Я когда познакомилась с мужем будущим, он носил подраную одежду (мы были подростками, а его родители жутко экономными, он донашивать папины(!!!) вещи) + в старперских сандалиях + волосы гелем мазал
О ужас)
И это ж все в подростковом возрасте, когда внешность капец важна
Ничего. Отмыли, одели, все отлично)
О ужас)
Ничего. Отмыли, одели, все отлично)
Флюорография гуся• 20 июня 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
У разных женщин отношение к сумкам тоже отличается
Пешеходик• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну ладно, автор, сумка вам муляля, это мы поняли, а закончилось чем? Вам хоть приятно было общаться, посидели где нибудь? Или вам так стыдно было за сумку, что шли с мечтой быстрее бы уйти?
Борисфенка• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ні, він програміст, але не в сучасних айті центрах, а якісь станки там програмує та автоматичне обладнання.
Я ж і кажу, ремонтник. В тій сумці запчастини. З роботи йшов.
Твоя космішна• 20 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ви багато помилок робите при письмі. Я це кажу не для того, щоб Вас образити, а лише для того, щоб Ви розуміли, що всі ми не ідеальні.
А сумку можна буде йому і іншу подарувати, якщо вирішите зустрічатись)
Подарить можно, но не каждый будет носить подаренное) Муж в штыки воспринимает большинство моих попыток переодеть его так, как я хочу. Хочет, чтобы принимала его с его вкусами. 15 лет нашей семье.
осень харашо• 20 июня 2023
Песец, бл@... Адекватный мужчина, с работой, эрудированный, одинокий. Я б отхватила с руками и ногами. А другую сумку бы ему подарила на ближайший праздник. И выбрать одежду помогла бы. Тоже мне, проблема.
Я вся ваша• 20 июня 2023
Ответ дляосень харашо
’Адекватный мужчина, с работой, эрудированный, одинокий.’ - тут то собака и порылась, ведь почему то это сокровище до сих пор ничье? Мне старая бабка говорила всегда если мужику 30 и он не женат и не в отношениях - значит бракованный. Как не крути, но правда.
осень харашо• 20 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ну, автор-то тоже, глядишь, не замужем. Это раз. Два, мы ведь не знаем причину. Может он вдовец, например. Или развелся месяц назад. Всякое бывает.
Мафиозная• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну вона якась дідовська
Чоловік ’без догляду’,немає кому підказати,що це не камільфо. Мій чоловік,якби не слідкувала за гардеробом виглядав би як чмошнік.
Я вся ваша• 20 июня 2023
Ответ дляосень харашо
Ну я как автор, для меня важны детали и я на них обращаю внимание. Для меня например такая сумка сигнал, что мужчина не то, что бы не избирателен в своем стиле, а именно морально вышел на пенсию. Так само я вообще не воспринимаю мужчин, любых красавчиков в плавках.
Заместитель Анонима• 20 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
А прикиньте, він Киівські Пао програмуює на нашу мову чи щось допрограмовує)) чи ще щось глобальніше, а там павербанки, картки пам‘яті і тд🤣🤣
Маленькі викрутки чіпи
Заместитель Анонима• 20 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А ви тих айтішників знаєте? Вони самі собі на умі і ще більшість асоціальні)))
Скіфська пектораль• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ну так реально як почтальон)
Мені нагадує сумку якогось майстра типу електрика, такого доброго дядьки з пузом і вусами. Ще кепка має бути до цієї сумки і жилетка обов’язково)
Ванна Тазиковна• 20 июня 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Насильно не вийде приодягти. Це як мій носить один тип сорочок, темні футболки і все. Нічого модного навіть не показуй йому. Навіть колір джинсів тільки класичний синій.
ЭкстрасенсиХаЯ• 20 июня 2023
Сумка как сумка. Может он в ней тормозок на работу носит. Купите ему потом другую. Главное чтобы человек хороший был. Моя кума замуж за своего одноклассника вышла, я бы с ним на один унитаз не села. Такой странный,прыщавый,худощавый был. Я была в шоке от свадьбы. Зато сейчас вы бы его увидели, умный,симпатичный,аккуратный мужчина- красавец.Еще и с деньжищами
осень харашо• 20 июня 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Морально вышел на пенсию... А Вам какой нужен? Как подросток в переходном возрасте?
Чем старше становишься, тем больше ценишь вот таких ’морально вышедших на пенсию’. Хочется тишины, спокойствия и стабильности.