Не стесняюсь• 20 июня 2023

Зустрічались би з чоловіком, який би на побачення прийшов би з такою сумкою?

На сайті знайомств переписувалася з одним чоловіком, неділю десь. І ось виявилось, що ми поряд знаходимось, домовилися після роботи зустрітися, кави випити. Таке, незаплановане побачення вийшло. Стою в назначеному місці, чекаю. І тут помічаю, якийсь літній чоловік махає через дорогу. Ну, я стою, морозюсь, думаю, нехватало мені ще таких неадекватів, які втрутяться в наше побачення. І тут він почав переходити дорогу, і я зрозуміла, що це саме той, з яким на каву. В мене поганий зір і по лицю не розпізнала на відстані, думала, якийсь дідуган-залицяльник, мені махає. І от він мені іде, посміхається. І мені одразу оця сумка якось мозолем в очі... Ну це прям якось, ну я не знаю...

От скажіть чесно, ви б зустрічались би з чоловіком 30+, який вас у всьому влаштовував би. Симпатичний, ерудований, непогана робота, але тіліпався з вами всюди з такою сумкою, а ще в комлекті до цього була б біла шведка на випуск і кремові бриджі?

Я не кажу, шо я прям така вся стильна, але коли ми з ним йшли, таке враження, що це не пара, а я якогось тєлємастєра веду. Я вважаю, що з такою сумкою ходити, коли тобі немає хочаб 40 років, якось зарано.

Зв´язувалися б з таким чоловіком?
Результат:
вже голосів: 156
89 (57.05%) Так
37 (23.72%) Ні
17 (10.9%) Це було б найкортше побачення
13 (8.33%) Через це я самотня(
Кашпо• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Ні, він програміст, але не в сучасних айті центрах, а якісь станки там програмує та автоматичне обладнання.
Ой,щось ржу) в мене є один знайомий, він теж програміст(айтишнік) якщо б хто бачив як він ходить одягнений,але мало хто знає,що у нього грошей кури не клюють,а ходить так наче він безхатько))))

Флюорография гуся• 20 июня 2023
Ответ дляУравнобешенная
Не верю, что по нему сразу не было видно на сайте, что оно такое
По фоткам на сайте знакомств может быть непонятно, носит мужчина какую-либо сумку или нет
Прагматик флегма• 20 июня 2023
Вас людина повинна цікавити, а не сумка,як хороший чоловік подаруєте йому потім яка вам подобається. Тю ..
Я зі своїм познайомилася, йому 22рочки а воно в сімєйках і маєчці з вишитою літерою імені , бабуся вишила щоб майки з братом на плутали, я ржала... Потім купила нормальні труси )) і все.
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ось, наприклад
Дякую, це мій дніпровський суржик лізе, але намагаюся покращувати мову
Эта_Шикарна)• 20 июня 2023
Автор, а у вас така?))
Ви варті один одного))
А якщо Шанель, то звиняйте))
Ядвига Юсьлегко• 20 июня 2023
Мій чоловік на перше знайомство прийшов з таким от шаликом. І це в 22 роки. Я його теж часто згадую, сміюсь. В мене асоціація з якимось підстаркуватим професором. Але це ніяк не вплинуло на те, щоб не зустрічатися з ним.
Раз одела не бу• 20 июня 2023
Ответ дляКашпо
Йому вони,певно,не треба,зложує і його вони не цікавлять
Флюорография гуся• 20 июня 2023
Ответ дляКашпо
Якщо б він мені сподобався, а сумка мозолила б очі, то це взагалі не проблема. Переодягнути мужчину під свій смак можна завжди.
Не всегда
Гарачий Чокалад• 20 июня 2023
Не вірю, що 30річний ходить з цією авоською

автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Автор, ви якась дивна. Відстаньте від чоловіка - хай йому пощастить.
Так я до нього і не чіплялася. Він непогана людина, але трошки є питання щодо його сумки і стилю
Прагматик флегма• 20 июня 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Що робить? ’Зложує’ це що?
Кашпо• 20 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Що робить? ’Зложує’ це що?
Це складає. Ви ніколи не чули,що деякі люди так говорять?)))
Раз одела не бу• 20 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Що робить? ’Зложує’ це що?
Ну не тратить.Раз виглядає,як безхатько,то на таке ж гроші не треба.
НетЕщеНаверное• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
До чого тут це? В нього непогані світлини на сайті, але не у весь зріст. Я навідь подумати не могла, що він з такою сумкою може ходити. А уваги в мене достатьо чоловічої.
у кого много внимания от мужчин на СЗ не сидит.
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ну, відверто кажучи, стиль не на останньому місці при виборі чоловіка, все ж таки, це про щось свідчіть
Диви яка я пава!• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
А одягнений норм? Зачіска?
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор, а у вас така?))
Ви варті один одного))
А якщо Шанель, то звиняйте))
Ну с таким баулом я б була йому під стать, і ще шльопанці і туніку рожеву
Раз одела не бу• 20 июня 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну,не всі сучасні.Є такі молоді,а вдягаються,як пенси.Рідкість,а є.В моєі подруги чоловік,він хороший,ну але науковець,ботан.І пробувала вона щось змінити,але ніяк.По перше фігура жіноча,пузо,штани завжди підстрелені,як пострежуть його,чи сам просить.Ну похилий чудакуватий чоловік.
из желе я• 20 июня 2023
Мені вже шкода цього чоловіка.

ОйЙой• 20 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
може в ній він грошей автору приніс.
Добре що хоч не термос з чаєм і біляши, як була тут колись тема
ХаДиДиШь• 20 июня 2023
Ответ дляКашпо
У мене син такий. Теж айтішник майбутній хоча вже працює.
Живе окремо в його 19.
Приїхали в гості з молодшою. Перше, що зробили - повели в ТЦ за одягом. Бомж бомжем.

Питаю - чому не купиш одяг, смак є, обирає нормальне, сучасне, сам ззовні гарний багато чого йде. Говорить ’немає часу і натхнення по магазинам ходити, не люблю це.’
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
От так буває, може це від того, що його батьки пізньому віці народили, і він якось такій атмосфері під впливом батькового віку виріс
Твоя подружайка• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Програмісти ще й не таке можуть носити, звикайте Наші з зарплатнею від 5к євро ходять в офісі в домашніх радянських капцях.
Прагматик флегма• 20 июня 2023
Ответ дляКашпо
Ні. ’Зложує’ вперше...
Вилами по Воде• 20 июня 2023
Нормальная компактная сумка.
Не к чему придраться .
Бедный мужчина
автор Не стесняюсь • 20 июня 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
А одягнений норм? Зачіска?
Він лисий, на сайті були фото де він в футболці звичайній, темній, ну і штані звічайні, але не було ознак, які могли б віщувати про його появу з такою сумкою
Глаза_в_3_карата• 20 июня 2023
Так, зустрічалась би. Багато чоловіків носять що попало коли жінки нема. Що мхопили перше в магазині - з тим і побігли. Просто подарувати стильну нову сумку, сходити пару раз на шопінг з ним і красень модний буде.
Карамбулкул• 20 июня 2023
автор, ну так перевоспитаете, приоденете, отмоете... разве сумка это проблема??)))
Диви яка я пава!• 20 июня 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Так якщо в усьому іншому влаштовую то чому ні?
Я свого майбутнього чоловіка повністю перетворила починаючи з одягу і завершуючи стрижкою.
Захекалася читать• 20 июня 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Автор, а у вас така?))
Ви варті один одного))
А якщо Шанель, то звиняйте))
Нет, у автора такая