Фляшка на трьох• 20 июня 2023
Имя для девочки. София, Серафима, Аделя, Эмма или Лаура?
Мне больше всего нравится Лаура и Аделя. Еще с мужем думаем над Эммой, Серафимой или Софией, тоже хорошие варианты
Результат:
вже голосів:
112 (36.84%)
София
105 (34.54%)
Эмма
40 (13.16%)
Серафима
26 (8.55%)
Лаура
21 (6.91%)
Аделя
Фляшка на трьох
• 21 июня 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Автор, еще два имени вам в список.
Нет, я выбираю только из имен в теме
Жінка з перцем• 21 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Софушка. В Україні. Не Софійка - Софушка. Звідки ті лапті лізуть?
Лапті це Софья, а Софа, Софка і Софушка це Болгарія. Перше, ніж виставляти на загал свої розумні думки, можна перевірити, чи дійсно це розумно і вірно
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Для нашої мови зменшувальний суфікс -ушк є нехарактерним. Це російське.
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Плюс у болгарів такої зменшувальної форми немає (див. табличку в кінці статті)
Жінка з перцем• 21 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
В Чехії її всі називали Софушка або Жовушка, це також російське? я ж не написала Софьюшка (від Софьї)
Весняний Марафон• 21 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Самі відповіли, показали свою токсичність, а не про, що не подобається. До чого ваша відповідь «можете змінити своє імʼя на одне з таких»?
Це ви токс для своєї дитини
Фляшка на трьох
• 21 июня 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Це ви токс для своєї дитини
О, ще й стрілки переводити, але вам на щось більше і розуму не вистачить. Токсичність як раз ви для нормальних людей