Фляшка на трьох• 20 июня 2023
Имя для девочки. София, Серафима, Аделя, Эмма или Лаура?
Мне больше всего нравится Лаура и Аделя. Еще с мужем думаем над Эммой, Серафимой или Софией, тоже хорошие варианты
Результат:
вже голосів:
112 (36.84%)
София
105 (34.54%)
Эмма
40 (13.16%)
Серафима
26 (8.55%)
Лаура
21 (6.91%)
Аделя
Оскорбляю всячески• 20 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Ясно. По сути ответа не будет. Я тоже не понимаю, в чем сложность привести пример имени какого-нибудь известного украинского, на худой конец, старославянского ’дврянина’ :)
Та я не знаю так з ходу, треба подумати. Бо у публічному просторі, як правило, одне ім‘я. Пошукати, згадати. Мені влом це робити, інформація не є секретною. )
Дворянство на наших теренах було не лише «українським», ще були поляки, німці, чехи. То вам до відома). Українська шляхта часто була перемішана з польською, австро-угорською чи російською (на жаль останнє). Тайтаке. Не хочу розвивати цю тему. Захочете - знайдете інформацію. Якби ви були до цього дотичні, то знали б від своїх. А ні - то й ні, нащо воно вам?
Мова зайшла про мотивацію кількох імен і от я написала вам свою мотивацію. У когось вона інша - О’кей, мають право) У вас нема таки причин, теж норм. Що в цьому такого?
Мать драконов• 20 июня 2023
Ответ дляДА да да
Вам може подобатися будь-який варіант, який Ви собі придумаєте, але далеко не факт, що він приживеться в народі.
Серафіма буде Фімою, зіркою єврейських анекдотів.
Аделія - Аделька-сарделька, так дівчинку на курсах сина називають. Не так мило, як задумувалося.
Софія кожна третя.
Коротше, думайте не про свої закидони, а як дитині з цим іменем жити.
Софія кожна третя.
тю
на будь-яке ім´я можна придумати рифму і обзивалку.
я чого тільки не чула в своєму дитинстві і юності..
Саша/Даша/Наташа - параша, Машка - какашка, Юля-дуля, Ірка-дирка, Лєнка - драна колєнка, Ваня - Вано - гавно, Настя - то постійно згадування про швидку настю (якщо не знаєте - то це пронос), Каріна - випєй керосіна...і ще багато, і це ще не дуже образливі.
Те що діти придумують всякі обзивалки на імена і прізвища, то звичайне діло, яке було у всі часи. І воно геть не залежить від екзотичності або незвичності імені.
Ласую колобками• 20 июня 2023
Ответ дляСемицветка
А как будет уменьшительно-ласкательное от Серафимы?
Фимочка или Серочка))
Розбещена цяточка• 20 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
Да вы что! чехи, поляки... ну вы сейчас мне прямо глаза открыли
не честнее сказать просто что нравится так, кажется интереснее, необычнее, подальше от совковых традиций? Не, так скучно, то ли дело рассказывать, что решила вот дочь в честь прабабки-дворянки назвать Параска-Авдотья-Петра-Барбара-Катаржина, так сказать, воскресить старинную традицию.
Та_шо_ж_таке• 20 июня 2023
Ответ дляСемицветка
Сима, Симочка
На еврейское похоже))
Мою маму так звали
Как-то она не очень любила свое имя
Но это было очень редкое имя для СССР
На еврейское похоже))
Мою маму так звали
Как-то она не очень любила свое имя
Но это было очень редкое имя для СССР
Тра Ля Ля• 20 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Еще какие нравятся? Модно писать свои варианты. Мне еще нравятся имена на окончания -рина, -лина. Такие как Полина, Алина, Арина, Карина, Дарина, Марина. Но такие имена сейчас очень популярные, моего детей с такими именами, у дочке в классе половина с такими именами
Мене звати Аріна (саме через ’і’) 32 рочки)
Пам´ятаю як у 18 зустріла вперше свою тезку, дуже була здивована... А десь в 23-24 йшла з малою з майданчика і тут позаду якась жінка як крикне - ’ Арина, ну куда же ты бежишь?!’ ... Я обернулась і питаю її - ’ Ми хіба знайомі?’... секундний ступор і тут я зрозуміла, що то вона своїй 3-4 річній дитині кричить 😅 Це нас обох розважило, посміялися)
Згодом я вже звикла що на вулиці часто чую своє ім´я.... А колись серед Юль, Кать і Даш я була така одна
Тра Ля Ля• 20 июня 2023
Ответ дляДа будет так
Я хотела так дочку назвать...
І я) а назвала Єва, бо мама з мене всю душу витрясла через те ім´я
Фляшка на трьох
• 20 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Вам по сути и ответила, но вы наверное и с тех людей, которые всегда не довольны. Как это привести пример, оно что известные?
Фляшка на трьох
• 20 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Еврейские имена , кроме Софии ))
Не только, и что
Фляшка на трьох
• 20 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Еврейские имена , кроме Софии ))
Фамилия тоже еврейская
Пиши-пропало• 20 июня 2023
Ответ дляСемицветка
Сима
Нехай щастить• 20 июня 2023
Ответ дляПлету корзинки
А вам не встречались странные бабушки, называющие собак своих и котов обычными именами? У меня во дворе жила старушка, у нее была собака Маша, у меня дочь Мария.
Знаю котов по имени Костя, Вадик и Толик. Как ни странно, им очень подходят имена, особенно Толику.
Напланетянка• 20 июня 2023
Знаю Серафиму, называет себя другим именем, не издевайтесь над ребёнком.
Сокодавка ще та• 20 июня 2023
Ответ дляУма Палата
в этом списке не хватает Авроры ( услышала недавно на детской площадке)
Як крейсер🤦♀️
Сокодавка ще та• 20 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Еврейские имена , кроме Софии ))
Штірліц ще ніколи не був так близько до провалу))))
Сметчица• 20 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Амина
Sandra_6594• 20 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Еврейские имена , кроме Софии ))
Докажите 👆🏼
парИла я парИла• 20 июня 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Сима, Симочка, Симушка, Симка, Фима, Фимочка, Фимушка
Аж лаптями затхнуло від цього переліку.
Оскорбляю всячески• 20 июня 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви дивна, агресивна та смішна.
Якщо ви не були в умовному Китаї, це не означає, що його не існує.
Не міряйте інших своїм досвідом, можете сильно промахнутися з глибиною і втонути.
Написала, що розвивати цю тему не буду подобається вам це чи ні) Ваша точка зору є надто примітивною. Й дуже нав’язливою при цьому. Добраніч, спатки пора
МАМА НИКИТКИ-2• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вме имена странные. Имхо. Интересно, как вас зовут?
Питання не як її зовуть, а яке прозвище в дитини. Бо в мене була колись на прийомі дама - Аржелика Ковбаса. Років 10 пройшло, а я навіть візуально її пам’ятаю. Така типова типова Аржеліка Ковбаса 😂
Сокодавка ще та• 20 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В нас в хорі була Кароліна Чмирь
МАМА НИКИТКИ-2• 20 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
Сентябрина, Октябрина, Ноябрина, Декабрина
Даздраперма 😂
МАМА НИКИТКИ-2• 20 июня 2023
Ответ дляНе против
У меня знакомые мальчики были Марин и Захар. Очень яркие и умные
Марін чи Мартин?
парИла я парИла• 20 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Іларія, Варвара, Меланія, Рута, Роксоляна це подружки моєї Софушки. Всі імена дуже гарні, і дико читати тих, хто висміює їх, автор, вибирайте те, що найбільше до душі)
Софушка. В Україні. Не Софійка - Софушка. Звідки ті лапті лізуть?