Фляшка на трьох• 20 июня 2023

Имя для девочки. София, Серафима, Аделя, Эмма или Лаура?

Мне больше всего нравится Лаура и Аделя. Еще с мужем думаем над Эммой, Серафимой или Софией, тоже хорошие варианты
Результат:
вже голосів: 304
112 (36.84%) София
105 (34.54%) Эмма
40 (13.16%) Серафима
26 (8.55%) Лаура
21 (6.91%) Аделя
Ванна Тазиковна• 20 июня 2023
Проголосовала за Серафим, но это если в будущем звать полным именем. София тоже.
Ещё мне нравится Аркадия. Но это мне.

Купи слона• 20 июня 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Да, мне странное, инна и костя
а мы муж и жена с такими же именами.класс !
Ждушечка• 20 июня 2023
Я зараз у Польші і тут такі імена у дівчаток красиві та не звичні трохи: Євангелина, Аурелія( дуже красива дівчина), Стефанія, Мірабель, Міля, Амелія, Ельза, Мілана, Алісія - і це тільки у нашому класі 🤪
Стервочка• 20 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Еще какие нравятся? Модно писать свои варианты. Мне еще нравятся имена на окончания -рина, -лина. Такие как Полина, Алина, Арина, Карина, Дарина, Марина. Но такие имена сейчас очень популярные, моего детей с такими именами, у дочке в классе половина с такими именами
Алина красивое имя и универсальное/международное, легко написать и выговорить иностранцам
Стервочка• 21 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Нормальные имена. Даже София странное? А как ваших детей зовут?
Мою доченьку зовут Лизой. Для меня самое красивое имя на свете)
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
У всіх, хто мав дворянське походження.
В Україні? 3-5 імен? Можна приклад дворянина хоча б з 3 іменами))
Стервочка• 21 июня 2023
Ответ дляАнонім Секретар
У дочери подружка- Аделина
У меня учительница была 60+ Аделина Ивановна)

МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
В нас в хорі була Кароліна Чмирь
Отож. Батькам хочеться випендритись з ім’ям дитини. А в реальному житті всі ті пафосні імена вкупі з українськими прізвищами, м’яко кажучі, виглядають дивно
Стервочка• 21 июня 2023
Ответ дляБезлім на все
Емма подобається
Из списка автора мне тоже Эмма нравится
Ванна Тазиковна• 21 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Як крейсер🤦‍♀️
Как раз наоборот-крейсер был назван в честь Авроры.Аврора- Богиня утренней зари.
Чудесное имя.
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
У всіх, хто мав дворянське походження.
Неправда. Більшість шляхти в Західній Україні (а шляхти було значно більше у процентному відношенні, ніж в росії дворян, наприклад - до 10 %) подвійних імен не мала. Це німецька традиція, для українців абсолютно нехарактерна.
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляТундиринда
Я бы тоже выбрала Софию или Эмму.
Кстати Эммы давно не встречала.
Уже и забыла, что такое имя есть.
Погуглила. Эмма, при крещении, если будете крестить, дадут другое.
Так а Емма Антонюк, чи не найвідоміша українська книжкова оглядачка- блогерка?
Тундиринда• 21 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
я ее не знаю.))
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляОскорбляю всячески
У всіх, без виключення, хто мав дворянське походження) Які приклади вам наводити. Не розумію вашого питання. Відкрийте гербові книги й почитайте. Метрики. У повних біографіях інколи вказані всі імена.
Ви абсолютно неправі. Мої пра-пра-пра-діди були просто Георгієм, Іваном або Яковом, без всяких подвійних імен.
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляТра Ля Ля
Мене звати Аріна (саме через ’і’) 32 рочки)
Пам´ятаю як у 18 зустріла вперше свою тезку, дуже була здивована... А десь в 23-24 йшла з малою з майданчика і тут позаду якась жінка як крикне - ’ Арина, ну куда же ты бежишь?!’ ... Я обернулась і питаю її - ’ Ми хіба знайомі?’... секундний ступор і тут я зрозуміла, що то вона своїй 3-4 річній дитині кричить 😅 Це нас обох розважило, посміялися)
Згодом я вже звикла що на вулиці часто чую своє ім´я.... А колись серед Юль, Кать і Даш я була така одна
А якою мовою ваші батьки у родині розмовляли?
парИла я парИла• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Лише титулована шляхта (а це мізерна доля процента від загалу) + німці. Прості шляхтичі цієї традиції не мали.
Тра Ля Ля• 21 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Українською і російською.
Тра Ля Ля• 21 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Як крейсер🤦‍♀️
До чого тут крейсер? Це щось із совкової культури?
В міфології Аврора завжди була і є богинею вранішньої зорі.
Голова колгоспу• 21 июня 2023
Ответ дляНехай щастить
Знаю котов по имени Костя, Вадик и Толик. Как ни странно, им очень подходят имена, особенно Толику.
Какая прелесть). Если что у меня сын Костя, он бы с радостью на тезку посмотрел

Не против• 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Марін чи Мартин?
Саме Марин. Не Марін
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляНапланетянка
Знаю Серафиму, называет себя другим именем, не издевайтесь над ребёнком.
Причем тут издевательство?
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Це вже не модно, Параска, Мотря, Юстина - з цих вибирайте.
А ви краще заткніться зі своїми варіантами з насмішкою, я обираю тільки з тих, що в темі
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Ви свою вже Парска назвала?
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Да ви шо? )) вся титулована шляхта по 3-5 імен мала?
Ок. Візьмемо найвідомішого польського короля - Понятовського . Щось не бачу в нього навіть 3 імен. Про 5 навіть мови не йде. Чи є ще титулованіші ( напевно в вашій уяві) ?
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляОксана_12
В дівчинки крім імені ще фамілія та татка якось звуть. А то Тягнирядно Лаура Тимурівна не краще Серафіми Перебийніс.
Мені всю інформацію вам про сімʼю написати? Прізвище, по батькові, може ще одресу вам написати? Хах, і в хлопчика типу немає фамілії і тата ніяк не звуть? Ви ще й любите підібрати такі прізвища, щоб висміяти
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вам щось є? З чого ви взяли, що у нас українське прізвище? Тим паче я вже відповіла на це
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
Одресу писати точно не треба. А Тягнирядно та Перебийніс це українські прізвища. Предки походять з козаків.
Я вже писала, Анжеліка Ковбаса дуже звучно)) запам’ятала на все життя.
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Марія Чмирь краще звучить?
автор Фляшка на трьох • 21 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас напевно дуже нудне життя, якщо на все життя ви памʼятаєте прізвища інших людей, яких вже давно не бачите
МАМА НИКИТКИ-2• 21 июня 2023
Ответ дляФляшка на трьох
взагалі то це відкритий форум. Не подобається інша думка- обговорюйте в колі близьких. Бо дуже агресуєте на тих, хто з вам не згоден))