Морковку дай• 21 июня 2023
Підвищене потовиділення
Дівчата, хто ще від такого страждає? Як спасаєтесь.?
Страждаю від цього вже давно, більше спадкове. Але це ж жесть... Пітніє все, голова, спина, ОБЛИЧЧЯ, та все.... При чому це прям піт, що капає з мене. Зрозуміють ті хто знає що це таке.
Одразу уточню, що преблем з вагою не маю, щитовидку перевіряла пару років як. Перевірю ще. Лікар каже- така особливість.....
Десь знайшла інформацію, що печінка може давати такий ефект, типу треба її почистити.
Комиссия50%• 21 июня 2023
Така сама фігня, в мене це спадкове. Вже як і спасатися не знаю, по можливості приймаю часто душ, змінюю білизну по декілька разів на день і намагаюся бути в тіні по максимуму.
Горлаю зрання• 21 июня 2023
Теж пітнію. Влітку не можу одягти футболку. Тільки майки та сарафани. Під пахвами тече. Худа. Зв´язую з АІТ .
Щитовидну залозу як перевіряли , автор? Гормони здавали?
Белоснежко• 21 июня 2023
я только недавно дезик искала, и наткнулась на жидкое лекарство от потливости, которое принимается внутрь. очень хорошие отзывы, не дорогой, на травах.
Колишня муза• 21 июня 2023
Я пью курсами 2 раза в год таблетки для печени, потею так же, как и вы😀 и мама так же потела всегда
Колишня муза• 21 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Пристально проверяйте надпочечники, щитовидную железу, углеводный обмен
Надпочечники и щитовидку проверяю т.к. у меня кожное аутоиммунное заболевание.
Я и таблетки для печени пью как раз из-за него.
Зоряний Шлях• 21 июня 2023
Барышня, носите шейный платок и периодически пользуйтесь таковым. Если не помогает, приобритети складной веер, благо их ка.... на хотлайне.
Колишня муза• 21 июня 2023
Ответ дляsky-labs
А кишечник не у дел?
Как проверяете надпочечники?
Сдаю разные анализы, которые врач назначает и с результатами иду к врачу
Колишня муза• 21 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Ясно, значит все очень поверхностно...
Я бы так не сказала, анализов много сдаю общий, мочу, на гормоны разные.
Что врач говорит, то и сдаю
А ещё слюну
У меня просто сейчас голова болит и я кроме кортизола, ничего не помню
Что врач говорит, то и сдаю
А ещё слюну
Пиши-пропало• 21 июня 2023
Выход-переезжать на север. Я уже думаю об этом. Ведь когда прохладно реально то такого нет.