Життє Бентежне• 21 июня 2023
Діла чи Ескулаб?
Треба здати аналізи, біля мене є і Діла, і Ескулаб. Що краще?
Кудрі кручу сама• 21 июня 2023
Що там, що там трішки совок) І ставлення до пацієнтів, як до сміття. Був у мене досвід...
Найщасливіша• 21 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Тільки діла
Останнім часом дуже неякісно роблять аналізи
Тану на сонці• 21 июня 2023
Я ходжу до Ескулаб. У нас там персонал чудовий, адекватні ціни і я довіряю їх результатам.
Перловая Кашка• 21 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Тільки діла
Неправдиві результати, взагалі їм довіри немає
Мию вікна у мороз• 21 июня 2023
В Ескулаб не ходила. У них є в Києві відділення? З ділою у мене був негативний досвід, синяки після забора крові три тижня не сходили, я б не радила. Раніше ходила в Днепролаб і але там аналізи неправдиві. Минулого тижня лікар відправив печінкові проби здавати в сенево, походу у них там все схвачено. Принципово піду в іншу лабораторію
Клин_Кляйн• 21 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Взагалі не вміють кров брати. Завжди після них синці!
Мию вікна у мороз• 21 июня 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
В якому відділенні таке?
Чучело-Мяучело• 21 июня 2023
Тільки не діла! Платять лікарям, і до працівників по жлобски ставляться. Пошукайте відгуки в інтеренті. Я б краще в ескулаб йшла або сінево
Клин_Кляйн• 21 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
В якому відділенні таке?
на Коломийському провулку
Советчица Года• 21 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Ну так, у них у Києві купа відділень, подивіться їх сайт)) Так а куди ви тоді ходите, якщо вам всюди не те🤣
Мию вікна у мороз• 21 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я часто тереотропний здаю, і зазвичай ходжу в Сі ес ді або Унілаб, вони у мене на районі, і результати завжди правдиві і вчасно. Подивлюсь де там відділення у Ескулабу.
Мій не такий• 21 июня 2023
Ответ дляТану на сонці
Якщо вам терміново - то це не до Ескулаб. Вони черепахи, затягнуть вам результати на тиждень
Розбещена цяточка• 21 июня 2023
Ответ дляВкаблучках
Тільки діла
Так боляче завжди кров беруть, нехай навчать свій персонал акуратно брати аналізи
Забрызжу ядом• 21 июня 2023
Мені в Ескулаб замість трьох обіцяних днів, результат видавали 10 днів. Нормально взагалі?..
Бегущаяпо• 21 июня 2023
За багатьма причинами у мене взагалі немає довіри до Діли. Тільки гроші викачують з людей
Меряю линейкой• 21 июня 2023
Дуже дорого в Ескулаб! Прямо всі гроші світу треба заплатить, аби тут зробити аналіз