Юлия-9278• 21 июня 2023

Укус кліща

Підкажіть куди здати кліща на перевірку? Вкусив, дістали, куди здати щоб перевірили. Переживаю.
Вбигудях• 21 июня 2023
Здайте кров пізніше на антитіла до бореллії

Мамин тріль• 21 июня 2023
Ви ж його не станете лікувати, його нікуди здавати не треба.
Natal_ka91• 21 июня 2023
Ответ дляВбигудях
Підтримую
А зараз краще звернутися до інфекціоніста, можливо, треба антибіотик на всяк випадок пропити
Jetset• 21 июня 2023
Клеща не надо сдавать, надо сдать через 3-4 недели анализ на антитела к боррелии G и М.
Tatyana_1975• 21 июня 2023
Ответ дляJetset
Краще Вестерн блот (він же імуноблот), там більшмй набір білків. Аналіз на антитіла часто негативний, а людина захворіла. Знаю таких прикладів безліч, окрім власного
Jetset• 21 июня 2023
Ответ дляTatyana_1975
Краще, але не всі підуть його сдавати. Хоча б з антитіл почати. доньці звичайний тест на антитіла все показав, але не через 3 тижні, а пізніше (((потім вестерн блотом відстежували динаміку після лікування
Невловимий Джо• 21 июня 2023
Автор, или сразу антибиотик или ожидать месяц, сдать анализ и , если есть инфицироаание, длительная антибиотикотерапия
Tatyana_1975• 21 июня 2023
Ответ дляJetset
У порівнянні з пізнім лікуванням, хронічною формою, взагалі всіма наслідками різниця в 500 гривень, то вже ніщо. Люди просто часто не знають, що і коли робити.
автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Це до інфекціоніста треба йти чи до сімейного щоб прописав антибіотики ?

автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляJetset
Пізніше наскільки ?
автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Кліщ був на тілі максимум 4 години, за цей час можливо і не встиг інфікувати якщо сам був інфікований ..
Jetset• 21 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
Пізніше наскільки ?
Тижнів через 4 краще, в нас через 3 все було ідеально. Якщо є можливість -стайте краще , як вище пишуть, через 3,5-4 тижні.
Tatyana_1975• 21 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
Це все фігняю за 4 години він все міг зробити.
У доньки був малюсенький, години 2-3, витягнула легко, ерітеми не ьуло. Цього вистачило, щоб заразитись.
У мене особисто внстернблот був позитивний і за 2 тидні, але була і субфебрильна температура та головний біль. Взагалі радяиь ща 3 тидні здавати, бо якщо позитивний аналіз, чим раніше почати лікування, тим більше шансів на одужання
Jetset• 21 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
Будьте здорові та слідкуйте за ерітемою. Вона може зʼявитись і не на місці укусу, але це 100% наявність хвороби.не все укуси закінчуються хворобою
автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляJetset
🙏
автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляJetset
Дякую так і зробимо
ФФФФристайла• 21 июня 2023
Ми кліща в Ділу здавали.
Ерітема з´являється не завжди. Інфекціоніст казав, що 40 відсотків випадків без неї.
Я б здала кліща. Якщо він заражений - через 4 тижні здала б імуноблот M та G. Або при наявності еритеми - одразу до лікаря за антибіотиками.
ФФФФристайла• 21 июня 2023
Таке дослідження в Ділі
https://dila.ua/program/16015_Doslidzhennia-klisch...
автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Таке дослідження в Ділі
Дякую

автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ми кліща в Ділу здавали.
Пишуть що це не інформативно.. здавати кліща. Але не розумію чому. Якщо здати перевірити в разі якщо здоровий заспокоїтись ..
ФФФФристайла• 21 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
Бо заражений кліщ не обов´язково встиг заразити людину.
автор Юлия-9278 • 21 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Так, але якщо не заражений то можна видихнути. Бо читаю, що зразу треба після укусу антибіотики для профілактики приймати .. то краще кліща здати вже
ФФФФристайла• 21 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
Не треба приймати антибіотики без лікаря. Можете нормально не пролікуватись, а майбутні аналізи можуть бути хибними через нього.
І антибіотик там нелегкий. Мені до нього ще мішок ліків видали для шлунка і печінки. І від сонця ховатись треба. Хожу вже два тижні як мусульманка в паранжі.
автор Юлия-9278 • 22 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
А які у Вас симптоми ?
ФФФФристайла• 22 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
А які у Вас симптоми ?
Пляма була на місці укусу. Температура трошки підвищена. Слабкість.
автор Юлия-9278 • 22 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Одужуйте
ФФФФристайла• 22 июня 2023
Ответ дляЮлия-9278
Одужуйте
Дякую