Посоветуйте, пожалуйста, где отпраздновать выпускной в Киеве
(11 класс), не за все деньги мира. .
Чтобы были воспоминания. Кафе, заведения. Класс не из Киева, никто из родителей не знает. В своем городе нет возможности собраться детям, ежедневные обстрелы и воды после подрыва ГЭС нет.
(11 класс), не за все деньги мира. .
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вони точно у столиці хочуть відгуляти випуск?
більшість батьків за Київ, інші підтягнутьтся, головне запронувати варіант
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Візьміть якийсь автобусний тур в Карпати
Карпати не підтримали, на природі, річці був у 9 класі. Цікавить стандартний випускний
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Ви всі з Дніпра поїдете до Києва, щоб скромно тут відгуляти?
Скромно, це піцца із сільпо і по пляшці пепсі? А ночівля, транспорт, бензин, білети, тощо?
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
В Києві ще треба врахувати проживання, якщо народу буде багато, це тільки готелі
Чи кожен сам буде шукати де жити?
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Чи кожен сам буде шукати де жити?
проблем з поселенням не маємо. Кафе, відпочинок цікавить
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Для всіх?
так, по 6 ліжок в кімнаті)
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Потрібна культурна програма? в мене є турагент, яка робить по Києву різні активності - квести, екскурсії і тд
З бісиками• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Чому?
Наверно потому что родители не знают куда подевался целый класс детей из города который под ежедневными обстрелами
Не боюся осуду• 22 июня 2023
Я сама не киевлянка , но живу здесь несколько лет . Мы большими компаниями бюджетно собираемся в very well cafe , тру прайс, любчик . Посмотрите эти кафе по Гуглу . Там бюджетно как для киева . Но атмосфера отличная .
Крем для арбуза• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
А ночувати є де?
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Вері вел класне кафе, підтримую
Ответ дляЗ бісиками
Ну дякую нашим освітянам, не розгубились. Всі зараз в різних куточках країни і світу, будемо збиратись, щоб не дати змогу вкрасти у дітей і це свято
Сунуся в чужі справи• 22 июня 2023
на ВДНХ альтанки, футбольное поле, кафешки, озеро , лебеди,
фонтан работает
паровозики, парк гойдалок, пицерии
фонтан работает
паровозики, парк гойдалок, пицерии
Все буде• 22 июня 2023
Це мабуть ви видумали таке? І поїде пару людей з класу? Якщо у вас така страшна ситуація в місті, думайте краще куди вивести дітей і куда дітям поступати.
З бісиками• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Что вы несете?
Вы хотите сказать что вы педагог?
Вот уж точно бред, ни один учитель, без ведома родителей, не потянет детей в другой город.
Вы хотите сказать что вы педагог?
Ответ дляВсе буде
НМТ вже здали, Провела опитування, гуляти будуть в перших числах серпня, після вступної кампанії
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ще бюджетно - кафе Каспій на Автозаводській, там є типу дерев’яних будиночків і великий зал, жива музика (була до війни).
діти наживо не бачили один одного півтора року. Це бажання дітей в першу чергу
Ответ дляВсе буде
Виїхали давно, є привід зустрітись
Ответ дляПлатье Длинное бальное
як що можна, скинете контакти в особисті, або писилання
Вибачаюсь, мала на увазі ніхто з батіків не знає місця відпочинку для випускного класу. Дякую хто відгукнувся!
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Чому?
Тобто, батьки випускників спатимуть разом по 6 чоловік?
Не випуск, а мічьта родітєля!