Vikktoriya• 22 июня 2023

Скромный выпускной в Киеве

Посоветуйте, пожалуйста, где отпраздновать выпускной в Киеве
(11 класс), не за все деньги мира. .
Чтобы были воспоминания. Кафе, заведения. Класс не из Киева, никто из родителей не знает. В своем городе нет возможности собраться детям, ежедневные обстрелы и воды после подрыва ГЭС нет.
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2023
Вони точно у столиці хочуть відгуляти випуск?
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Візьміть якийсь автобусний тур в Карпати
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
більшість батьків за Київ, інші підтягнутьтся, головне запронувати варіант
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Карпати не підтримали, на природі, річці був у 9 класі. Цікавить стандартний випускний
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Ви всі з Дніпра поїдете до Києва, щоб скромно тут відгуляти?
Скромно, це піцца із сільпо і по пляшці пепсі? А ночівля, транспорт, бензин, білети, тощо?
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
хостел вже знайшла
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
В Києві ще треба врахувати проживання, якщо народу буде багато, це тільки готелі
Чи кожен сам буде шукати де жити?
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
хостел вже знайшла
Для всіх?
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Чи кожен сам буде шукати де жити?
проблем з поселенням не маємо. Кафе, відпочинок цікавить
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Для всіх?
так, по 6 ліжок в кімнаті)
З бісиками• 22 июня 2023
Да ну, бред какой-то
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляЗ бісиками
Да ну, бред какой-то
Чому?
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Потрібна культурна програма? в мене є турагент, яка робить по Києву різні активності - квести, екскурсії і тд
З бісиками• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Чому?
Наверно потому что родители не знают куда подевался целый класс детей из города который под ежедневными обстрелами
Не боюся осуду• 22 июня 2023
Я сама не киевлянка , но живу здесь несколько лет . Мы большими компаниями бюджетно собираемся в very well cafe , тру прайс, любчик . Посмотрите эти кафе по Гуглу . Там бюджетно как для киева . Но атмосфера отличная .
Крем для арбуза• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
А ночувати є де?
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Вері вел класне кафе, підтримую
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляЗ бісиками
Ну дякую нашим освітянам, не розгубились. Всі зараз в різних куточках країни і світу, будемо збиратись, щоб не дати змогу вкрасти у дітей і це свято
Сунуся в чужі справи• 22 июня 2023
на ВДНХ альтанки, футбольное поле, кафешки, озеро , лебеди,
фонтан работает
паровозики, парк гойдалок, пицерии
Все буде• 22 июня 2023
Це мабуть ви видумали таке? І поїде пару людей з класу? Якщо у вас така страшна ситуація в місті, думайте краще куди вивести дітей і куда дітям поступати.
З бісиками• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Что вы несете?
Вы хотите сказать что вы педагог?
Вот уж точно бред, ни один учитель, без ведома родителей, не потянет детей в другой город.
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляВсе буде
НМТ вже здали, Провела опитування, гуляти будуть в перших числах серпня, після вступної кампанії
Платье Длинное бальное• 22 июня 2023
Ще бюджетно - кафе Каспій на Автозаводській, там є типу дерев’яних будиночків і великий зал, жива музика (була до війни).
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
діти наживо не бачили один одного півтора року. Це бажання дітей в першу чергу
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляВсе буде
Виїхали давно, є привід зустрітись
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
як що можна, скинете контакти в особисті, або писилання
Крем для арбуза• 22 июня 2023
Десант на Оболони
https://instagram.com/restorandesant?igshid=
автор Vikktoriya • 22 июня 2023
Вибачаюсь, мала на увазі ніхто з батіків не знає місця відпочинку для випускного класу. Дякую хто відгукнувся!
Люблю_смаколики• 22 июня 2023
Автор, не слушайте злюк, пусть у детей будет настоящий праздник.
Ацетилсалициловая кислота• 22 июня 2023
Ответ дляVikktoriya
Чому?
Тобто, батьки випускників спатимуть разом по 6 чоловік?
Не випуск, а мічьта родітєля!