TANHA• 22 июня 2023

Стоматолог Кривий Ріг

Підскажіть бужь ласка де в м.Кривий Ріг якісно полікувати собі зуби,та можливо поставити коронку.Дякую велике хто порекомедує свого лікаря.Мала гарного лікаря багато років,в рідному Херсоні ,але нажаль потрібно шукати тут.
Vodoleya• 22 июня 2023
Ви у якому районі міста?
vecya• 22 июня 2023
Всей семьей лечили у Фесенко Дмитрия Владимировича
т.093-923-35-90 (Ц-Г район), советую
автор TANHA • 23 июня 2023
Ответ дляVodoleya
Ви у якому районі міста?
Живу за містом,20 км.Краще в центрі,або до Долгінц.ближче.
Vodoleya• 24 июня 2023
Ответ дляTANHA
В центрі, якщо 95й підійде - порекомендую, напишіть у приватні повідомлення. І взагалі може ще якоюсь порадою допоможу.