Вредняжка• 22 июня 2023

Приват не видає пластикові картки вже місяць. Хто знає з чим пов´язано?

Не можу замовити картки для виплат співробітникам в Приваті - пропонують тільки віртуальні. В відділеннях Привату кажуть що проблеми з пластиком, на сайті видає таке повідомлення.
Мабуть прийдеться відкрити зарплатні картки в іншому банку (якому ?) і хто знає з чим це пов´язано?
Звичайні універсальні картки теж не міняють в зв´язку з закінченням сроку придатності - пропонують користуватись і далі, так як під час ВС картки продовжуються автоматично на 1,5 роки, але при цьому вони не приймаються закордоном.
Якщо вже була така тема, то поділіться посиланням.
5cmhybyna• 22 июня 2023
відкрийте в інших банках. Приват це ужас

Тро Нью-Йорку• 22 июня 2023
Очень странно, у вас Голд? Я без проблем заменила недели 3 назад, с моей магнитная лента полущилась
Психологічка• 22 июня 2023
Чоловік замінив на початку місяця, і для виплат, і універсальну
Може краще, щоб кожен працівник особисто звернувся, чи можливо просто свою підключив, як зарплатну в Приват24
40ка• 22 июня 2023
Недавно отримала дві пластикові картки в приватбанку
Мамаша в бигудях• 22 июня 2023
На цьому тижні поміняли карти. Зверніться в інше відділення
Стервочка• 22 июня 2023
Може, постраждав завод, де вони виготовляли пластик, а запаси скінчилися?
Я свого часу на одному з таких заводів була, там непросте обладнання.
Спитайте, коли планують відновити виготовлення карток, у своєму відділенні.
Червона калина• 22 июня 2023
Вчера муж и сын получили пластик, Одесса.
No problems• 22 июня 2023
В понедельник сын получил пластик для выплат. Сделали сразу. Харьков
Наивная Хо• 22 июня 2023
У дочки вышел пластик, сейчас в Польше. Решить никак нельзя, только на отделении. Плюнули и открыли моно, спокойно мама получила пластик, переслала перевозчиком без проблем

Непереможна• 22 июня 2023
Дело в том что с виртуальной картой в терминалах и банкоматах-терминалах ограниченный функционал и проценты за снятие в банкоматах дополнительные
ТихоЯ• 22 июня 2023
Робила пластик два тижні назад. Собі і сину.
Показушница• 22 июня 2023
Сделайте им карты АТБ от Райфа
Снятие без комиссии + скидки в магазине)))
Светка-пипетка• 22 июня 2023
Мне отказали в пластике в прошлом году, не во всех терминалах проходила карта, а инет покупки были невозможны. Пошла опять в то же отделение и выдали пластик , осень 22 года
Пасхальний тролік• 22 июня 2023
Я слышала у нас в городе были проблемы с пластиком где-то пол года назад, люди не могли получить, думала ситуация решилась
175см55кг19лет (она)• 22 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Сделайте им карты АТБ от Райфа
Ага, только обслуживание платное, ежемесячно, о чем они нагло умалчивают
автор Вредняжка • 22 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Голд
автор Вредняжка • 22 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Голд
автор Вредняжка • 22 июня 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
В містечку 4 відділення - в жодному немає і невідомо коли будуть.
Є звичайні, якими треба проводити стрічкою, але це незручно і ніхто їх не хоче, всі хочуть безконтактні з PayPass.
Я сама особисто поїду в Київ і спробую поміняти там.
автор Вредняжка • 22 июня 2023
Ответ дляСтервочка
Ніхто у відділеннях не знає :(

автор Вредняжка • 22 июня 2023
І в старті теми я прикріпила відповідь в Приват24 з приводу карток.
автор Вредняжка • 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Людям там зручно - банкомати скрізь і інтернет-банкінг подобається.