Дітям зручніше в пелюшках, коли ноги знерухомлені, легені заблоковані, чи в бодіках і дитячих сорочечках?
Я за другий варіант
Результат:
вже голосів:
16 (55.17%)
Бодік з сорочкою
6 (20.69%)
Як дитина захоче
5 (17.24%)
Свій варіант
2 (6.9%)
Пелюшка
Hanna-Hanna• 22 июня 2023
Давно вже не сповивають так, що дитина повністю знерухомлена. Загалом, я за бодіки та чоловічки, але іноді і не туге сповивання чи пелюшка-кокон виручають, особливо з немовлятами. Коли дитина вже стомлена, але не може нормально заснути, бо себе саму будить ручками.
Ответ дляHanna-Hanna
Тобто все ще й від віку залежить?
Згідна, спочатку воно було знерухомлене в матці, а потім різко на волю
Ответ дляАфри
Я знаю что такое рубашка.
Но не знаю как это применительно к младенцу.
Ни у моих детей ни у кого то из моих знакомых не было рубашек поверх бодиков или человечков.
Поэтому и спрашиваю что вы имеете ввиду.
Ну или зачем ещё что то поверх бодиков летом.
Я теж не уявляю, навіщо сорочка до бодіка.
У старшого були льолі (забула назву, як у нашому дитинстві штука), їх шила моя свекруха, з закритими ручками. Старший був неспокійний. Ці льолі комбінуються з повзунами.
Якщо дитина звичайна, то боді або чоловічки зручніші.
Hanna-Hanna• 22 июня 2023
Ответ для40ка
Тобто все ще й від віку залежить?
Так, вільне сповивання до трьох місяців тільки рекомендують використовувати, якраз четвертий триместр (якщо використовувати, звичайно). А потім вже від нього відмовляються.
Ну так, вони, певно, просто офігівають від світу) великий, галасний, світлий, прохолодний і оце все.
Ответ дляАфри
Я знаю что такое рубашка.
Вибачайте, але у нас просто мовний бар*ер.
У значенні слова сорочка багато відтінків
Ответ дляnova_mama
У вас дуже турботлива свекруха
Ответ для40ка
Багато, але жоден варіант з бодіком не комбінується.
Бо і те, і те - одяг на верхню частину тіла.
І боді, і ’сорочки’ комбінують з штанами, повзунами чи пелюшкою. В жару хтось комбінує зі шкарпетками, хтось лишає тільки бодік.
А щоб два шари надіти зверху, а знизу нічого, такого я не бачила ще.
Якщо ми всі такі недогадливі, може, Ви додасте фото ’сорочки’? Яка з бодіком комбінується, звичайно.