Форточка• 22 июня 2023
Порадьте ветеринара, у кота підозра на цистит
Кіт почав дуже часто бігати в лоток, разів по 10 в день. Пісяє зовсім по трохи.
Порадьте у Києві хорошого ветеринара або клініку. Бажано на правому березі, але не принципово. Дякую!
графиняВишенка• 22 июня 2023
В ньому впевнена,витягнув кота з того світу, але не знаю, де він зараз приймає і чи взагалі працює, ім´я Костянтин Вікторович (ніби, мені самій його тут радили)