Пес Патрон• сегодня в 10:18

Видели уже? Ну и как вам такое?

По всей Украине усилят мобилизацию ещё больше. Особенно сильной она станет в Киеве, где ТЦК жалуются, что видят как в отличие от других городов украинских по улицам ходят толпы мужчин.
Мобилизацию планируют усилить, увеличив количество блокпостов и ТЦКшников.

Пока эти выродки последнего мужика в Украине не добьют - не успокоятся. Что это, как не геноцид?
VivaForever• сегодня в 12:03
давно пора менять подходы. Федоров я в тебя верю
frumoasa17• сегодня в 12:09
Ответ дляVivaForever
Вмотивована і контрактна армія, з хорошою зарплатнею, гарантіями. Давно пора. В вилов тих, хто не хоче давно неефективний.
VivaForever• сегодня в 12:10
Ответ дляfrumoasa17
бачите навіть росія вже не тягне контрактну армію і скоро оголосить мобілізацію.бо це війна а не мирний час і вона вже 5 рік. що там про нас говорити.тому фантазувати можна скільки завгодно, але це не реально в умовах війни
frumoasa17• сегодня в 12:13
Ответ дляVivaForever
У неї стабільній прихід контрактників. Плюс є ще контрактники, які служили в резерві. Мобілізація там ще не скоро буде.
VivaForever• сегодня в 12:14
Ответ дляfrumoasa17
з нового року в Україні їх помирає більше чим встигають набрати, мобілізація уже в квітні
aksenuda• сегодня в 12:15
автор это фейк В Україні поширилась інформація про нібито посилення мобілізаційних заходів в Києві та перекриття доріг працівниками ТЦК та СП. Однак, це не відповідає дійсності. Про це повідомила пресслужба Київського міського ТЦК та СП у коментарі 24 Каналу.

Так, у мережі поширюється інформація про нібито перекриття магістралей у Києві та збільшення кількості патрулів ТЦК для посилення мобілізаційних заходів.
aksenuda• сегодня в 12:15
усиления нету.это фейк.идет инфо война.раша вбросы.
aksenuda• сегодня в 12:15
ЭТО ФЕЙК .
aksenuda• сегодня в 12:15
В Україні поширилась інформація про нібито посилення мобілізаційних заходів в Києві та перекриття доріг працівниками ТЦК та СП. Однак, це не відповідає дійсності. Про це повідомила пресслужба Київського міського ТЦК та СП у коментарі 24 Каналу.

frumoasa17• сегодня в 12:16
Ответ дляVivaForever
Котрий рік розповідають про мобілізацію там, а нема її. І наврядчи буде.
gaga-48ba• сегодня в 12:19
Ответ дляfrumoasa17
Так зараз є такі - з гарною зарплатнею та гарантіямі. Але одна проблемка - вони не воюють,а отримують медальки, ходять по студіях та вчать інших, як піти та померти.
VivaForever• сегодня в 12:21
Ответ дляfrumoasa17
Як ви розумієте одиниці сидять через VPN, а та сіра маса яка піде на мобілізацію, тредс навіть не бачили
frumoasa17• сегодня в 12:22
Ответ дляgaga-48ba
Це так звані медійні, які ще розповідають що треба готувати з 10 років, щоб у 18 він був готов померти за Україну.
Natalie 81• сегодня в 12:22
Ответ дляgaga-48ba
Один из них Залужный,который из Британии вещал,не бояться смотреть смерти в глаза
frumoasa17• сегодня в 12:25
Ответ дляVivaForever
У них є ще запас контрактників, які проходили службу в резерві. Їх нещодавно дозволили долучати в діючу армію. І збори в рашці завжди були. Не сперечаюся, що таких деяких прогнуть на контракт силою, але оголошення не буде. Це політично не вигідно кацапам.
IrinnkA• сегодня в 12:36
Ответ дляМалая еще та
А кто в этом виноват? Не трусливые ли мужики, что не могут отстоять себя и прячутся за женщин? Фу, просто, их даже не жалко, выбраковка
Хорошо что мой до войны уехал. Такие как вы недостойны, чтобы за них рисковали жизнью и здоровьем. Выбраковка
IrinnkA• сегодня в 12:37
Ответ дляПринцепесочка
Кто то объяснит, почему одни и те же воюют пятый год, другие прячутся .У моей подруги муж на фронте с начала войны, его просто не отпускают и эта его жена ездит сама за рулём больше 300 км, чтобы отвезти ему продукты и даже борщ везёт в термосе на всех ребят.У нас на даче пятый год прячутся здоровые мужики которые не хотят отдти в армию, сидят на природе , их жёны научились водить машину и привозят им продукты еще и на работу ездят в город
Кто то может это объяснить? Если кто то устал от войны это понятно но есть которые пятый год сидят под крылом жён и мам
Правильно и делают
Incol• сегодня в 12:46
Ответ дляaksenuda

Не знаю як фейк, а я за останній місяць, їдучи на роботу, бачу, як стоять блок пости по 10-15 чоловіків цілими днями (військов/тцк+поліція+собаки). На підйомі на Теліги вони майже постійно останні два тижні.
Wendy Rhoades• сегодня в 13:53
какой смысл усиливать мобилизацию, если не решается вопрос с ЗЧС, они же одних и тех же по кругу ловят
Argesha• сегодня в 14:18
Критично великому прошарку вигідно. І сама зелена шобла, і менти, і ’волонтери’, і продавці броників, і тцкашники, і в того всього шобла жонки-мами-сестри - коханки і прості відсмокчувачки - вони всі втратять бабло, якщо це припиниться.

Мільйони закордонних чмошниць-патріотинь на пособіях, яких по закінченню війни сраними тряпками виженуть додому.

А також суттєвий прошарок просто гнилля, що мислить категоріями ’мого вбили - хай і інших вб´ють, мого відловили - хай і інших відловлюють, мій дурко поперся сам, а зараз вже назад не відмотаєш, то хай і інші здохнуть.’

Тобто по ітогу те, що відбувається, невигідно виключно людям, яких відловлюють, і невеличкому прошарку адекавтного суспільства, що до вищезазначених категорій не залежить.

Висновок: виходу нема, просто спостерігаємо, доки не вб´ють всіх.
Argesha• сегодня в 14:19
Ответ дляVivaForever
Ага, я це вже 5й рік чую. А тим часом виплати там тільки збільшуються.
Argesha• сегодня в 14:20
Ответ дляaksenuda
ЭТО ФЕЙК .
Удалено администрацией...
АленаЛ13• сегодня в 14:21
Ответ дляПринцепесочка
Прикол в тому, що нікого не відпускають..хоч усіх заберіть повністю туди!!
Відпустили когось за років 2 хоча б? а наловили то вже мабуть немало..
Друга відпустили тільки після інсульту вже..
Родич-купа болячок супутніх, 3 контузії..третій рік не відпускають.
космея• сегодня в 14:21
Ответ дляБрюлик в стразах
Ясно, ваша сім´я заробляє на війні. І якщо не наловлять піхоти, то піде ваш чоловік. В вас свій інтерес в цьому.
Нічого вам не ясно.
Поняття тилу відносне.
Як ви вважаєте авіація це тил чи ні?
Argesha• сегодня в 14:21
Ответ дляМалая еще та
От є правда в тому: зібралися та знесли б шоблу. Ні? Ну чекайте, доки поодинці не переловлять.
Valentina shop2020• сегодня в 14:22
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
Что с речью ?
Argesha• сегодня в 14:24
Ответ дляПринцепесочка
Якщо муж падругі там опинився (чи відловили, чи за власною тупістю - неважливо) - то який висновок? Мають й інші подохнути?
Argesha• сегодня в 14:25
Ответ дляБрюлик в стразах
Удалено администрацией...
Це точно. Бо це справді буде звільнення від тиранії і цього адового неадеквату
Valentina shop2020• сегодня в 14:26
Ответ дляМеряю от 0
Якщо ті, хто зараз воює, розвернуться, а інші з них закінчаться, то на вашому городі будь кацапи, а ви лежати будете на тій самі картоплі, але вже не живою.
Старая песня ....а по вашему до последнего надо
Antoninaya1• сегодня в 14:32
Ответ дляМалая еще та
Жінок, яких ґвалтують через короткі спідниці теж не шкода? Бо закон порушується в обох випадка, тільки чомусь ґвалтування чоловіків ви підтримуєте. Псевдопатріотичне лицемірство воно таке, ага.