Як все пройшло ,чи все було добре ? Була у вівторок на узд ,сердце билось і все було добре
Зараз хвилююсь ,поклали в стаціонар ,ставили крапельниці
Tuchka v nebe• 22 июня 2023
Все буде добре.
В мене була гематома - сама вийшла, і низька плацента - ніхто в стаціонар не клав
Tuchka v nebe• 22 июня 2023
Ответ дляЮлія-0b6f
В мене була гематома в 8 тижнів ,все пройшло
Зараз знов 16 тижнів і гематома і знов кров´янисті виділення
Живіт маленький ,наче і не вагітна
Мені утрожестан приписували і лежати багато, не піднімати важке, не бігати, ніякого сексу.
Це все реально допомогало.
Анастасия2011• 22 июня 2023
Ответ дляЮлія-0b6f
Мені прописали прогінорм ова ,ношпу ,лежачий режим ,теж ніякого інтиму
Бути обережною
В мене була низька плацентація, клали в стаціонар, а я відмовилась. В 20 тижнів все піднялось саме, доносила до 40 тижнів без гормонів.