Янгол в камуфляжі• 22 июня 2023

Ванна кімната, плитка

Вас не наштовхує на думку що плитка саме с таким «малюнком» виглядає як по стіни пардон гівно размазали
Чи то я дурне, але мене переконую що все норм
Тема не то що б серйозна…
Сердючка• 22 июня 2023
Жесть))

Поддакиваю иногДА• 22 июня 2023
Я з вами погоджуюся
Поддакиваю иногДА• 22 июня 2023
І шви контрасними коричневими слід було робити, кров з очей
bespe4na_mavpa• 22 июня 2023
Есть такое 😅
ГороховаЯ• 22 июня 2023
Мне, вообще, не нравится, как она выглядит на стенах.
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 июня 2023
Скорее кофе расплескал по стенам :)
Брехушечка• 22 июня 2023
На рахунок гімна ви праві.
Але,не можу зрозуміти,до кого у вас претензії. Здається,її як не поклади,то малюнок не змінитися. Гімно є гімно
автор Янгол в камуфляжі • 22 июня 2023
Ответ дляБрехушечка
На рахунок гімна ви праві.
Це людина яка буде робити проект дизайн, пропонує таке, показує роботи
Не має претензій, написала що тема не серйозна, просто думаю може це моє таке бачення і нічого не розумію в сучасних ремонтах
Брехушечка• 22 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я не правильно зрозуміла- здалося,що вам не подобається саме як покладена плитка. Типу,що при іншій кладці малюнок виглядав би по іншому))

Маю натхнення• 22 июня 2023
Как дерьмом измазали
автор Янгол в камуфляжі • 22 июня 2023
Дякую дівчата, хоч в якійсь темі ми одностайні по думці)))
Незламна Україна• 22 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я такого ни в одном современном ремонте не видела.
В прошлом году делали ремонт и пересмотрела я миллион фоток в инете
Кубик Рубика• 22 июня 2023
ужасно
и сама плитка и как ее выложили
вообще от мрамора такого плана тошно уже
Агент Пинкертона• 22 июня 2023
Коли вибирала плитку в квартиру, сказала щоб жодного розводу на ній не було.
Я рік шукала стіл з камʼяною або керамогранітн поверхнею без розводів цих під мармур. Знайшла Італію за 3000 уе. Рука не піднялась стільки платити, купила на віярі плитку каменю, вірізали мені овал… однотонний)))
На фото взагалі жах
Сливочная пенка• 22 июня 2023
Вам правильно кажется, ужасно)