Млинець Мій• 22 июня 2023

Тарологи помогите

Мы помиримся или нет? Очень переживаю.
тяжкаялюдина• 22 июня 2023
Ні.
Шукайте іншу.

жар-птица Нюра• 22 июня 2023
Как же вы забрдали! Нет, не помиритесь
Захекалася читать• 22 июня 2023
День овчарки сегодня?) Не нравится пост - проходите мимо 😏
Цвіпканя• 22 июня 2023
Ви цього Дуже хочете ,якось виходить,що ідеалізуєте чоловіка, думаєте про нього краще, ніж він є.
І почуття у вас до нього є
Ситуація мовчанки може затягнутись.
Але не випало кінця,тому примирення можливе.
автор Млинець Мій • 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
І почуття у вас до нього є
Ситуація мовчанки може затягнутись.
Спасибо большое. Можно ещё вопрос? Будущее с этим мужчиной возможно?
Тирамісу на терасі• 22 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
нет, он вам изменит
Цвіпканя• 22 июня 2023
Ответ дляМлинець Мій
Так, можливе.
І знову випали ви королевою чаш другий раз,емоції і почуття вас до нього переповнюють,а от чоловік мислить тверезо,і характер у нього різкий місцями бува,від чого він може також страждати.
Але разом є перспективи, тільки через якийсь період, це не швидко буде.
задумчивая мордочка• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Так, можливе.
Можете і мені глянути.
Чи є якійсь почуття у Сергія до мене. Якщо є чому не пише ?
Буду дуже Вам вдячна
Ашолюдискажуть• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Так, можливе.
Можете мені глянути, будь ласка. Теж саме питання. Помиримося з чоловіком чи ні. Спасибі Вам

Цвіпканя• 22 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Можете і мені глянути.
Буду дуже Вам вдячна
Сергію Ви не байдужа,але вийшло,шо він може вас обманювати, брехати, шось приховувати в тому числі переписку з іншими жінками і інтерес ще до когось.
Він більше хоче,шоб писали йому Ви, самооцінка у нього висока, поступатись принципами він не готовий.І на зв´язок виходити перший поки тільки думки,дій не буде.
А як ви напишете йому,чи подзвоните, він це сприйме як так і має бути
Цвіпканя• 22 июня 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
У Вас дуже Важка ситуація,і безвихідь,в важко на душі.
Самі гляньте
задумчивая мордочка• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Дякую величезне
Немає вже просто сил з цією самооцінкою
Ашолюдискажуть• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Самі гляньте
Так, дуже важка. То примирення не очікувати? Щоб дарма не налаштовуватися. А жінка з кубком то хто?
Цвіпканя• 22 июня 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Поки примирення не буде, ситуація важка для вас обох.
Але ви ніби надієтесь шось зберегти,бо хоч і важко вам, але і все кинути вам би не хотілось.
Ашолюдискажуть• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Так, так і є. Спасибі Вам!
задумчивая мордочка• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
А переписка переростає в дію ?
Пугачиха• 22 июня 2023
Ответ дляЦвіпканя
Добрий вечір. Вибачте, можна питання? Те, що трапилося зі мною сьогодні, це результат порчі, так сказати?
Благоуханочка• 22 июня 2023
Жевочки и мне скажите пожалуйста. Что меня с ним ждет? Спасибо