Красота неземная• 22 июня 2023

Знайти загублену річ в кімнаті

Вітаю, колись пам‘ятаю була тема, як дівчина щось не могла знайти в квартирі, і їй тут радили де воно (яким чином не знаю), ніби знайшла
Так от, загубила - пакет з літніми шкарпетками, може й смішно, але дуже треба, там усі що є, дістала з валізи, кілька днів тому, а де ділись - не знаю(( під ліжком дивилася, думала може пес вкрав, ніде немає((( я ще речі збираю - коробки, валізи, сумки, а тут така біда 🤯 Хтось допоможе?
Мішечок щастя• 22 июня 2023
Дарю Надежде Павловне Кохановой (вещь) , повторить три раза вслух. Потом поискать немного, мне почти всегда помогает.

Крошка Енот• 22 июня 2023
Ответ дляМішечок щастя
Да, работает 100% много лет
Na kablukah• 22 июня 2023
Ещё можно перевернуть пустую чашку на стол.
И обвязать ножку стола поясом от халата, например.
При этом нужно сказать: чёрт, черт,поиграл,да обратно отдай.
Буквально неделю назад так нашла банковскую карту.
До этого перелопатила всю квартиру
Балаболка• 22 июня 2023
Ответ дляМішечок щастя
КохАновой, КоханОвой или КОхановой?
Мішечок щастя• 22 июня 2023
Ответ дляБалаболка
КохАновой, КоханОвой или КОхановой?
КохАновой
Мішечок щастя• 22 июня 2023
Я как-то потеряла ИК, это же просто бумажка, нужен был срочно, искала два дня- нету, потом вспомнила про Надежду Павловну, ´подарила´ ей код, и меня буквально повело к дальней тумбочке- там нашлась копия кода,)) было смешно
автор Красота неземная • 22 июня 2023
Дякую))) боюсь робити наніч, я і так боюсь спати, старий особняк😵‍💫
Прийдеться завтра іти нові шкарпетки купувати, і так з грошима туго(( а там усі слідочки, коротенькі шкарпетки різного кольору( і нові є( ну от як вони могли зникнути 😢
автор Красота неземная • 22 июня 2023
Дівчата, після цієї Коханової точно все норм буде?Бо писали, я згадала, що не бажано таке робити
ДеньгиНеСдаю• 22 июня 2023
Ответ дляМішечок щастя
КохАновой
А це хто? :)

Мішечок щастя• 23 июня 2023
Ответ дляКрасота неземная
Не берите в голову, это забубоны, )
Мішечок щастя• 23 июня 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А це хто? :)
Есть история про это, найдите в интернете.
автор Красота неземная • 23 июня 2023
Дівчата, дякую за поради, знайшла!!!!
Навіть не просила допомоги у духів)) Дивилася там кілька раз!!! Нічого не було, в одній з валіз, в мене аж очі на лоба вилізли))) але чомусь шкарпеток там менше, не знаю куди вони поділись, може забула десь, але хоч щось) то все мабуть нерви, недосипи.