Без комплексів• 22 июня 2023

А які у вас є приємні спогади з літом свого дитинства?

Мені так подобались теплі літні ночі під шум цвіркунів, дідусь бахкає у доміно з товаришами у гаражі, а я стою поряд з туалетом у дворі, дивлюся на чисте зоряне небо, а в туалеті знаходиться моя бабуся, якій я ставлю важливі питання про космос та можливість існування інших цивілізацій з інопланетянами. І вона мені розповідала місцеву історію, як наша сусідка-самогонщіця - баба Поля, вийшла о другій ночі в двір, щоб поригати, а там, за хатою, її осліпило яскравим світлом і далі вона тільки пам´ятала, як якась невідома сила відірвала її від землі і почала підіймати в небо, мов магнітом в таку сяючу воронку тягнуло, де в неї трапився контакт з інопланетянами. І вранці вона помітила, що в неї зникла вавка на пальці, перестали боліти ноги і нормалізувалась робота шлунка, і вспітніла так, що а свіжевипрана нічна сорочка розповзлася і розірвалася від такої кількості поту. Після цього вона стала більш набожна, що навіть на курках і гусаках на головах зеленкою якісь хрести-оберіги малювала, щоб не вкрали.

Як ви вважаєте — це правда?
Результат:
вже голосів: 30
12 (40%) Нічну сорочку жалко
11 (36.67%) Ні
7 (23.33%) Так
ПриснитсяЖЕ• 22 июня 2023
У меня есть, каждый год Алушта, охрененные воспоминания

автор Без комплексів • 22 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А що там було?
Стрекоза любви• 22 июня 2023
Не люблю згадувати. Всі спогади ранять. Життя несправедливе
Партизанка• 22 июня 2023
Крим, Бердянськ, Гідропарк
ПриснитсяЖЕ• 22 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
А що там було?
Было просто классно и весело. Я ребенок , ни в чем не знающий отказа, молодые и красивые родители. И просто сама Алушта и ее набережная прекрасны
Баррикадница• 22 июня 2023
Моё лето было у бабушки. Помню как расстилали покрывала в саду и играли в куклы. Любила шить одёжки 🙂
А еще вытаскивала кресло на улицу и читала на солнышке.
Мию вікна у мороз• 22 июня 2023
Я в детстве из абрикос, камней, песка и листочков «варила» месиво, называя это супом.
И еще куски асфальта продавали как говядину, а куски бордюра - как свинину.
В отличном дворовом магазине. Оплата - листочки с дерева. А позже - украли в мусорном контейнере Дома Одежды первые чеки от кассовых аппаратов - и это было больше похоже на деньги
Трохи злякана• 22 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Мене ранять спогади про тих, кого вже нема. А найяскравіші зорі в дитинстві
Перша на селі• 22 июня 2023
😂 у вас не закриті якісь сексуальні фантазії, пов‘язані із статевим дозріванням?
Забагато фізіології. Як для троля трохи примітивно.
У мене багато спогадів з дитинства, бо воно було щасливим. І літніх, і зимових - всесезонних. Я хотіла б пережити цей час знову. Хоча у зарашньому часі теж добре, аби не війна.

автор Без комплексів • 22 июня 2023
Ответ дляПерша на селі
Де ви тут побачили сексуальні фантазії, вибачте? Це може ви побачили, і на цьому побудували хибний діагноз мені?) Ну буває
Чарочка діда• 22 июня 2023
Згадую як пасли корови в селі у бабусі. І треба було ту череду гнати в поле мимо смітника сільського. То ми на смітнику знаходили собі взуття на каблуках і бігати по полю за тими коровами на каблуках . Там же на смітнику ми знаходили використані консервні банки, мили їх у річці , надоювали собі туди молоко з корів і сиділи пили коли ноги гули від тих каблуків
ПриснитсяЖЕ• 22 июня 2023
Ответ дляПартизанка
Крим, Бердянськ, Гідропарк
Ссцуки, у меня дети объездили весь мир, но так хотят в Бердянск, а я в Кирилловку. Бл , ненавидим мразей
Стрекоза любви• 22 июня 2023
Ответ дляТрохи злякана
Так само. А немає найближчих…
Перша на селі• 22 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
У вас спогади про туалет, ригання, піт.
Ви забагато на цьому закцентували у темі про НЛО😂
Вельшановна• 22 июня 2023
Мабуть найкращі спогади все ж таки пов*язані з чоловіком і моїм коханням до нього. Як серце вистрибувало з грудей, надихатись не могла, посиденьки до ранку. Нічого подібного більше не було, всі інші іншопланетяни. А дитинство було тяжке і трагічне.
Обижулька• 22 июня 2023
Всі спогади класні - в селі на шовковицях тусили, з друзями днями гуляли, їли хліб з цукром, з олійкою, зеленою цибулткою і сіллю. Вареники з вишнями, рвали відрами вишні і виймали кісточки, зелений горошок, ганяли на велосипедах, рвали траву кролям, ганяли і пасли корів. Чудове літо в дитинстві було.
автор Без комплексів • 22 июня 2023
Ответ дляПерша на селі
У вас спогади про туалет, ригання, піт.
Туалет є, ригання є. А де конкретно про сексуальні фантазії які вам видала ваша уява?
Морская свинка• 22 июня 2023
Щось ваші спогади зовсім не теплі
Мию вікна у мороз• 22 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Я хочу в Бердянск. Красная гвоздика, дискотеки, море, мальчики. Эх
И в Гурзуф хочу. Там мы с мужем были беззаботными молодоженами в ожидании нашего первенца. А на следующий год он камни ел и я радовалась, что не поехали в Бердянск, а то бы он ел песок :))

Тантрический кекс• 22 июня 2023
Воспоминаний много разных. Но вот сейчас часто вспоминаю лето детства, первые дни каникул. Ночью был дождь, а утром ослепительное солнце отражается в лужах, ещё прохладно, но понятно, что день будет теплым и прекрасным. А я нашла во дворе под лавочкой птенчика воробья, мокрого от дождя и замёрзшего. Принесла домой и отогрела на солнечном подоконнике))
Перша на селі• 22 июня 2023
Ответ дляБез комплексів
Почитайте більше про це, тай зрозумієте. Це не моя уява видала, а ваша. Ваша! Поцікавтеся чому)
автор Без комплексів • 22 июня 2023
Ответ дляМорская свинка
Щось ваші спогади зовсім не теплі
Скоріш за се, часи ті теплі, і все що було під цим фільтром вайбовим
Курочка-чубаточка• 22 июня 2023
У мене Херсон-Піцунда-Вільнюс - це було обов´язкова літня програма.
Два з трьох цих міст понівечені рашистами
Бідося• 22 июня 2023
я жила в Германии (родители военные), и лето это было то время, когда я вырывалась на свободу к бабушкам и дедушкам!! с одним дедом я колесила по всем городам Крыма, а вот в памяти у меня одно село под Прилуками - Парафиевка....ммм.. там жила моя прабабушка, туда съезжались многие мои друзья, купались в озере, играли в разные игры, а вечером ходили всем селом в кинотеатр летний на ’Танцор диско’))
ПриснитсяЖЕ• 22 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз

Я хочу на 3 пляж, воспоминаний много
ПлюшкамиБалуюсь• 22 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
А богатырскую кашу из грязи не варили? Мальчишек потом угощали)))
Партизанка• 22 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мерзота. Немає їх хороших, немає.
І всі, хто тут ностальгує за совком, туди ж.

А я хочу в Крим, в Алупку, дуже, відвідати свої місця
СhanelKa• 22 июня 2023
Три літа в Італії - чудові спогади
Ще -Артек Крим.
Ще Карпати, Євпаторія супер
Самі неприємні спогади - літо в селі, городи, комарі
Приємні ще Одеса, я і батьки
Памʼятаю навіть медуз того літа
автор Без комплексів • 22 июня 2023
Ответ дляПерша на селі
У мене ніяких сексуальних фантазій не було, а читати про це навіщо? Не перекладайте на мене відповідальність за ваші хибні ассоціативни висновки зосереджені на сексуальності. Що робити з цим не буду вам рекомендувати, бо може то ваш фетіш такий, маєте право
автор Без комплексів • 22 июня 2023
Ответ дляБідося
Чудові спогади)