ЖаннаНеАгузарова• 23 июня 2023
Тільки у мене немає а сайті Reserved висить платна доставка?
При сумі значно більшій за 950 грн. Раніше такого не було
Lyudmyla Pylypenko• 23 июня 2023
Безкоштовна доставка на суму 950 грн (всі товари мають бути за повну вартість) на акційні товари не розповсюджується.
ЖаннаНеАгузарова
• 23 июня 2023
Ответ дляLyudmyla Pylypenko
Дякую, ніяк не могла зрозуміти. ( раніше і акційні можна було набрати для безкоштовної доставки (
Королева краси• 23 июня 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Это нововведение
Барабан для дорослих• 23 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Это нововведение
Серйозно?
Я ж думаю- раніше й акційних набирала на безкоштовну доставку...
Королева краси• 23 июня 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Серйозно?
Да теперь так(
Пушка заряджена• 23 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Это нововведение
Сейчас все чаще вводят все эти условия, что бесплатная доставка только на корзину с полными ценами.
naxodki_youtube• 23 июня 2023
пару днів тому писали тут що на Sale незалежно від суми замовлення доставка платна
Сладко-соленая• 23 июня 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
тогда действительно что-то новое