Впораюсь зі всим• 23 июня 2023
Який об´єм рюкзака на 5 клас, ріст 145
Підкажіть якого розміру, об´єму потрібний рюкзак
Копирайторша• 23 июня 2023
Самый малый, тот же что и на 1 класс. Нам по крайней мере хватало. Рюкзаки меняли, размер не увеличивали.
З родзинкою• 23 июня 2023
Цьогоріч в 5 класі нам не видали жодного підручника, тому ходив з тим же рюкзаком, що в 3-4 класі, в ньому лише планшет, зошити і англійська. По об´єму 20 літрів.
Педиатор_я• 23 июня 2023
Мой закончил 5 кл. Книг не было, носил планшет и тетради в рюкзаке с 3-4 кл. И в школу вышли после нового года.
Сама не знаю• 23 июня 2023
Залежить від школи.
Син у ліцеї навчається з 5 класу, у них уроки ставлять парами. Це максимум 2-3 підручники на день. У нього рюкзак менший, ніж у меншого в 3 класі.
От торба для форми вже замала, купила сумку.