LenakaBro• 23 июня 2023

Магістратура... чи потрібна?

Дівчата, не можу зрозуміти, дитина вчиться в університеті КПІ ім. Ігоря Сікорського. 4 курс, це ж буде бакалавр. В магістратуру сказала, не піде. Це рахується неповна вища освіта тепер чи як?
Бо я думала, що повна вища освіта - це диплом бакалавра.
А магістратура це вже типу ще вище ніж просто повна вища освіта, наукова діяльність так би мовити.
Бо мене на роботі настрахали, що в неї буде неповна вища освіта і це не добре і, а як на роботу іти, якщо гарне місце - то потрібна магістратура т.д.... В інеті пишуть, що і то, і то повна вища освіта.
marata• 23 июня 2023
В неї буде базова вища освіта

ПекельнаКрасуня• 23 июня 2023
Бакалавр это высшее образование.

Завершённое высшее образование первого уровня в странах, которые участвуют в Болонском процессе.(с)
KateFrosty• 23 июня 2023
Раніше 5 років це був спеціаліст - повна вища. Зараз 5 років - магістр повна вища. 4 курси неповна
МашМааш• 23 июня 2023
Бакалавр это полное высшее , но так стало совсем недавно
И многие места работы думают иначе и не берут

В конечном итоге опыт работы и умения важнее образования
Но и от специальности зависит сильно, от формы раьоты. Если где то в гос учреждении, то магистратура важнее
арина-ветерок• 23 июня 2023
Ответ дляKateFrosty
Магістр не 5 років, а майже 6.
ylyudmila• 23 июня 2023
В моей организации роста по карьерной лестнице нет с дипломом бакалавра
Віруся• 23 июня 2023
Ответ дляKateFrosty
Не вводьте людей в оману. Бакалавр - це повна вища освіта.

karpenko73• 23 июня 2023
бакалавр, за більшістю напрямків навчання складає 4 роки і є повною вищою освітою
магістр це 5 років і потрібен для викладацької, наукової діяльності
або роботі в органах влади
karpenko73• 23 июня 2023
Ответ дляylyudmila
Ваш кадровик не читает законов
с 2014 года это полное высшее

Каждый городит, что хочет....
vinika• 23 июня 2023
Ответ дляарина-ветерок
Магістр не 5 років, а майже 6.
5,5 если точнее. Дочь в декабре заканчивает
Spicy -02f0• 23 июня 2023
У меня бакалавр, не жалею. Коллеги тоже говорили что от магистратуры смысла мало
Но я думаю за границей в будущем поступить на магистратуру, пока думаю
Spicy -02f0• 23 июня 2023
Ответ дляKateFrosty
Нет такого понятия как неполное высшее есть просто разные степени.
автор LenakaBro • 23 июня 2023
То як же ж краще зробити, вмовляти на магістратуру (хоче не знаю чи зможу вмовити) чи залишити все як є? Хвилююсь, в майбутньому було ж все добре.
karpenko73• 23 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
раньше было
это был бакалавр
потом специалист
и самый крутой - магистр
ПекельнаКрасуня• 23 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
а зачем уговаривать?
ну если не хочет то и ладно.
karpenko73• 23 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
смотря, что она хочет
если просто работать, бакалавра хватит
если в структуры власти или преподавать или наука, надо магистратура

но она же везде вроде платная

если ей понадобиться, она может получить второе высшее
там сразу магистра дают
АляМ• 23 июня 2023
Так, це дійсно повна вища освіта і цього достатньо для роботи на звичайних посадах.
Якщо планується кар´єра, то всі посади, що вище керівника тимчасового проєкта, вимагають диплом магістра - від керівника відділу і тп. На заході в магістратуру ідуть біля 20% людей.
автор LenakaBro • 23 июня 2023
Ответ дляkarpenko73
смотря, что она хочет
если просто работать, бакалавра хватит

но она же везде вроде платная

там сразу магистра дают
Ні, нічого з цього. Просто буде працювати де захоче і де вибере, без усіляких там структур влади та науки. Мене збили з пантелику на роботі, тим що на гарній роботі потрібна магістратура, і шо то є не повна вища.
karpenko73• 23 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
Бо Вас збили тітки, яким 35+
Коли я закінчувала, інститут, бакалавр був неповною
навіть спеціаліст не так котирувався, як магістр
потім спеціаліста та магістра прирівняли
а в 2014 бакалавр став повною освітою

вам вистачить бакалавра
захоче, потім за 1,5 роки отримає другу вищу і буде магістром

yulcha01• 23 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
Вибачте, але на гарній роботі потрібен мозок, а не диплом магістра. Бо який би в тебе диплом не був, а якщо ти дуб-дерево, він тобі не допоможе.

В мені двоюрідний племінник навчався в КПІ программуванню. Ледве закінчив бакалавра. Не тому що не знав, а тому що не розумів навіщо воно йому треба втрачати час просиджуючи там штани. Вже після другого курсу він працював в іноземних компаніях, набираючись досвіду та роблячи кар´єру. В 22 роки, коли його однокурсники отримували дипломи магістрів, він отримав ключі від власної двокімнатної квартири в новобудові в Києві, на яку заробив сам. В цьому році йому 25 буде. Каже, на жодній співбесіді в нього не спитали який в нього диплом. Всі питають що він вміє писати і де до цього працював. Так що як дитина не хоче - не треба. Як ій той диплом далі знадобиться - піде й довчиться
автор LenakaBro • 23 июня 2023
Ответ дляyulcha01

Так, згодна.
Я заспокоїлась.
автор LenakaBro • 23 июня 2023
Ответ дляkarpenko73
Бо Вас збили тітки, яким 35+
а в 2014 бакалавр став повною освітою

вам вистачить бакалавра
Все так, 40+...
karpenko73• 23 июня 2023
Ответ дляyulcha01

Ще раз перечитайте перелік, кому потрібен диплом магістра
А потім хваліться своїм племінником
Друг бобер• 24 июня 2023
Ответ дляLenakaBro
В магістратуру можна поступити пізніше, якщо це буде потрібно. У мене син теж там навчається, вмовляти не збираюся.