Запасная спина• 23 июня 2023
У кого муж ужасный в сексе?
Именно в сексе , а так норм. Как вы нашли себе любовника ? Или как справляетесь
Ответ дляАноним ФЕЯ
Оо, пішло про маніпуляціі… та ні це не про маніпуляції, а про те що Ви ні на що не здатен і любите халяву))
Та хай буде так як ви кажете, головне щоб жінкам такі не попадались а з цим проблема. Ваші судження про мене чи схожих чоловіків хіба змінять ситуацію?
Пекельнi Борошна• 23 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
Мужики сейчас пошли вообще никакие в сексе. Что с ними?
Минутная прелюдия типа в губы поцеловал, в шею, грудь потрогал и ты должна уже мокрая лежать, потому что он готов. Потом эти нелепые телодвижения, где еще надо подобрать самой себе позу, чтобы его чувствовать.
Хоп-хоп и у него конец. А ты иди в ванную гуляй дальше рукой...
1% из 100 - это нормальные партнеры, которые умеют владеть своими телом, головой, сердцем и своей женщины.
Виховання порнухою.
Але є жінки, які не погоджуються на таке ставлення до себе. І таким чоловікам доводиться перевиховуватись.
Аноним ФЕЯ• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Природа задумала лише чоловічий оргазм бо він потрібен для запліднення. Жіночий оргазм це атрофований функціонал який треба запускати танцями з бубном. Людство б вимерло якби жіночий оргазм був обовязковим для запліднення.
Ахаха)) Розкажіть це своїй мамі. Бо схоже Ви і створений без маминого оргазму)
Відкрию Вам секрет, секс давно перестав виконувати функцію лише для запліднення)) Живіть тепер з цим)
Аноним ФЕЯ• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
І що жінкам з цим всім робити? Є якийсь вихід чи лише жалітись?
Обирати з якісних і не погоджуватись на нікчем)
Цигарний шланг• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Зможете розкрити думку як ви зробили такий висновок чи атрофований генерує лише образи?
Для вас мені навіть пальцем по клаві лінь стукати...
Аноним ФЕЯ• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
У цієї проблеми є причини: друга світова, а тут ще й нинішня війна накладається. Ше з дідами не розібрались так вже з синів поробимо ментальних інвалідів((( І будуть потім ходити пачками мамині квіточки в страху жіночих маніпуляцій
Пукимончиг• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Зазвичай ще й не дуже щільний, дуже мало жінок взагалі знають що робити окрім лягти на спину.
Насправді тонкий член - не вирок.
Але якщо чоловік лінивий, то ясно, що простіше полежати ті дві хвилини і перетерпіти, ніж намагатися його чомусь навчити.
Метровий сантиметр• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Вони зазвичай перевиховуються в ванній довго а жінки створюють теми на форумі.
Или ищут лизунов на сз.
А потом к муженьку под бочок
Аноним ФЕЯ• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Тут доречі не порнуха а онліфанс зараз рулить. 5-10 доларів підписка і отримуєш контент свого улюбленого напрямку.
Та знаємо, що Ви в темі, проглядається))
Реальна жінка поруч то не Ваше)
Планшетница• 23 июня 2023
Ответ дляЗапасная спина
На это в молодости внимание не обращаешь к сожалению.
Это как?
Бадабум• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Ви себе цим тішете? Більшість чоловікам в дупі ваш оргазм. Молоді може ще хочуть сподобатись то стараються
Я вас уявляю як самотнього, приниженого колись та ображеного на всіх жінок. Такий собі самотній дро...ер.
Xвостокрутелка• 23 июня 2023
У меня ужасный, грубый доминант, считает что в сексе я вещь или рабыня, как ему вздумается, абсолютно не стесняясь пощечину дать или членов по лицу с размаха надавать, а в жизни нормальный человек
Пекельнi Борошна• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Порно полегшує життя чоловікам а жінкам ускладнює бо падає попит на пересічних жінок. До чого докотились, що жінки роблять теми про ужасний секс і де знайти коханця.
В тому то і справа, що робиться чоловіками для чоловіків. І там жінка з першої секунди вже мокра і хоче тільки так, як він хоче. А в житті так не буває. В житті жінки не тільки на форумах мають писати про поганих коханців, а й коханцям казати, розвінчати цей порно-міф, що жінки і справді такі як в порно показують. І не погоджуватись на поганий секс.
Пукимончиг• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Ну а хоч одна жінка може пояснити для чого чоловікові ті прелюдії?
Відчуття сильніше і довше.
Без прелюдії майже те саме, що рукою собі допомогти.
Червона ікорка• 23 июня 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну вот мой бывший муж еще в период встреч не устраивал меня в сексе. Тем не менее я вышла за него замуж
Значит вам так ок, по ряду других факторов возможно. Все люди разные.
Пукимончиг• 23 июня 2023
Ответ дляЯкаКраля
Прелюдії потрібні, щоб розігріти жінку, показати, що вона бажана і кохана.
Чоловік кінчить у будь-якому разі, якщо він здоровий.
Є чоловіки, які люблять прелюдії і ними насолоджуються.
От серед таких треба собі постійного обирати.
Пекельнi Борошна• 23 июня 2023
Ответ дляZazag
Чоловіки обожнюють жіночі оргазми.
Ответ дляЯкаКраля
Моя ви рибка, всім 4, а вам 5!
Обнімаю
П.с. я в в 99% 🤣
Обнімаю
П.с. я в в 99% 🤣
Ответ дляВ танке
Как это? А на что тогда?
По теме, у меня был молодой человек в долгих отношениях ну вообще никакой, но как человек классный и материально все было оки. Мы и сейчас друзья. Но я не могла, он был очень плох, хотя именно он раскрыл меня как женщину потому что «боготворил» меня, тело и тд. Если бы мы и дальше были вместе то наверное бы я ему изменяла 100 %. Флиртовал я и тогда с другими
А в чем именно выражалось что плох ?
Аноним ФЕЯ• 23 июня 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Думаю Ви компенсуєте) Він Вам в сексі членом по обличчю, а Ви по життю йому так само) Має бути гармонія.
Рятівник Малібу• 23 июня 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Если вам это нравится и вы с оргазмами - то огонь 🔥
Ответ дляZazag
Відповідає чоловік: тому що чоловіку прелюдії не потрібні і він цим не займається, чоловік прекрасно отримує оргазм. Жінці треба - хай робить, якщо вимагає - сам собі подрочив як любиш і відпочиваєш.
Неужели не интересно удовольствие растянуть ? Тогда вообще 10 секунд оргазма должно быть достаточно и все , зачем эти фрикции
Несу пургу• 23 июня 2023
Мама мия...а зачем за такого замуж выходить? Для меня секс важен. И никогда б не вышлаизамуж за того, который не приносит мне оргазм. Я что, мазохистка?