Запасная спина• 23 июня 2023
У кого муж ужасный в сексе?
Именно в сексе , а так норм. Как вы нашли себе любовника ? Или как справляетесь
Запасная спина
• 23 июня 2023
Ответ дляМиззери
Да конечно , очень даже обращаешь
Ну 1 раз на понял а через 10 уже очевидно
Разводитесь тогда , зачем мучать друг друга
В 20 лет сильно обращаешь??? В 30 да , но не в 20
Ответ дляМиззери
Вообще вы молодец , редкий мужчина признаются что он в сексе ноль и дрочер а вы смелый !
А хіба це погано? Я щасливий, що не витрачаю час на задоволення цієї фізичної потреби в спосіб, котрий жінкам потрібен. Я вже говорив, що чоловікам перед побаченням треба дрочити - якщо після захочеться йти на зустріч то це хороший знак.
Ответ дляZazag
Багатьом чоловікам це підходить, тепер жінки більше шукають хто буде зацікавлений бо чоловіки в іграх, спорті, порнусі а жінка десь там далі. Я ж кажу, що часи міняються.
Ой, то вам кажется на сайтах знакомств предложений для женщин вагон с горкой не обращая внимание на внешность и возраст даже
Не будет у женщин проблем с сексом никогда если только это не какие-то свои личные заморочки
Не судите всех мужчин по своему слабому либидо
Ответ дляМиззери
Це раби своєї похоті, єдина радість в їхньому житті це вилізти на жінку. Я їм співчуваю бо вони як наркомани спамлять кожну, щоб кудись пристроїти. Їм все рівно куди та як пхати але виглядає що жінки тішуться такому попиту.