Жена миллионера• 23 июня 2023

Девчонки, где бы выбрали первое свидание? Будапешт или Вена?

Я ни там, ни там не была. Мужчина очень классный, настаивает выбор за мной. Если бы еще заведения написали, было бы супер
Чорнобаївка• 23 июня 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Для мене це романтичне місто. Я там була 6 разів
Не, романтикк там есть. Париж прекрасен. Просто летом реально жарко и сейчас постоянно бастуют, поэтому я бы пока туда не ехала. Я уже со счет сбилась сколько раз там была, он недалеко относительно

Зоркая Зорро• 23 июня 2023
Якщо йти по їхній центральній вулиці у бік тієї пишної колонади й замку Вайдахуняд, то за пам’ятникком Ференцу Лісту справа є класна кафешка з хорошими відгуками по тріпадвізору, справді хороша, зі смачною кухнею та симпатичним літнім майданчиком. Забула назву, років два не була, але зазвичай ми там обідаємо чи вечеряємо, бо Будапешт завжди перевалочна база, зупиняємося там на ночівлю.
А перед мостом Сісі з боку Буди зліва є автобусна зупинка і там прикольна невелика кафешка була, у ній завжди черга й там найсмачніший торт Захер, як стверджують місцеві. Він реально богічний. Насправді в будь-якій кафешці дуже смачні солодощі.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Де це брудний Будапешт? Які цигани?
Ми їздили на тиждень туди, циганів я не бачила жодного.
Як і сміття на вулицях.
Чудове спокійне місто, всюди є транспорт, багато цікавих місць і будівель.
На шопінг, правда, не ходили, про магазини нічого не скажу.
Мабуть, мадам буа у 8му районі, і тільки в ньому. Там дійсно таке. Але ж їх 16
Туфли в чешуе• 23 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Де це брудний Будапешт? Які цигани?
Як і сміття на вулицях.
Я порівнюю з Віднем, Будапешт виглядає гірше.
СпайдерВумен• 23 июня 2023
Ответ дляСонечко
’Жгітє’ далі, за попкорном вже збігала.
Господи, а ви не за здорове харчування? Ото таке їсте?
Зоркая Зорро• 23 июня 2023
Ответ дляНаучительница
Так это вы начали вичавлювати про свои виды с экономией 12€, бесплатными парковками и биеналле🤣 «А я, а я, а я»😅😄
Я написала у відповідь на вашу пропозицію, що це не найкращий варіант, от і все. Й обґрунтувала чому так вважаю.
Давайте закриємо цю тему, вас воно якось мучить, а мені нецікаво це обговорювати в такому ключі з вами, ви надто токсична, це неприємно. Неможливо так спілкуватися.
Научительница• 23 июня 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Вас щось точно мучить, бо ви стільки написуєте й все намагаєтесь щось доказати🥲 Причому не мені тільки у цій темі)
Я написала, що Венеція романтичне місто. А ви - ні, тхне, туристи, коротше, жах, а не місто. І потім - зате я знаю безкоштовні парковки та зекономила 12€😅🤣
Це просто вже дуже смішно😁😄
автор Жена миллионера • 23 июня 2023
Ответ дляНаучительница
Це просто вже дуже смішно😁😄
Ваши ответы смешные
Нетутешня• 23 июня 2023
Вена- шикарная, очень изысканная