Свідок Перемоги• 23 июня 2023

Заміна водійського посвідчення

В мене те, що для новачків на 2 роки. Відмовили в заміні без екзамену через більше 2 порушень. Порушення не мої, а водіїв підприємства, де я працювала директором (зараз вже не працюю), штрафи оформлювались на мене, як на посадову особу. Питання в тому, чи можу я щось комусь якось довести, щоб зробити заміну без екзамену?
Менее Более• 23 июня 2023
Дивна у вас там система, штраф накладається на кермувальника, до чого тут посадова особа?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 июня 2023
А як таке,, чудо,, вийшло?
Менее Более• 23 июня 2023
Ну я б ще зрозуміла якби то автоматичне фіксування, а ви власник авто, але й тут треба було б оскаржувати.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 июня 2023
Чому екзамену боїтесь?
Пишу каліграфічно• 23 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чому екзамену боїтесь?
Може досвіду водіння мало? Або боїться підстав від екзаменатора
Айболитная• 23 июня 2023
Треба було оформити належного користуувачп
Менее Более• 23 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Яких «підстав» зараз здача на машині сервісного центру, там стільки камер і датчиків що ніхто таким не займається
Пишу каліграфічно• 23 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Ще й як займаються. То зчеплення випадково нажме, то вмішається в процес - а це вже нездача. І камера тільки одна.
Менее Более• 23 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Камера тільки одна - це коли на машині автошколи здавали, а тепер знімають все, ще й датчики фіксують хто і що натискає.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 июня 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Зараз немає підстав. Авто нашпиговане камерами, все під відеозапис. Правила знати потрібно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Так, в цьому році дуже багато помінялось, в порівнянні з колишніми часами.
автор Свідок Перемоги • 24 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Не знаю, автоматична фото фіксація, штрафи приходили на мене, сказали в трансбезпеці тому що посадова особа, адмінка завжди на посадову
автор Свідок Перемоги • 24 июня 2023
Ответ дляМенее Более
Я умовно ’власник’ підприємства, у якого є авто, які порушують
автор Свідок Перемоги • 24 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чому екзамену боїтесь?
Тому що немає досвіду водіння. Після отримання прав не їздила, все забула вже
автор Свідок Перемоги • 24 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чому екзамену боїтесь?
І чому я повинна здавати екзамен, якщо порушення не мої
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
І ви хочете отримати постійні права? На яких підставах вам мають їх видати, якщо нема досвіду, нема знань?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ви повинні здати іспит, бо хочете отримати постійні права. А не тому, що порушення не ваші. Ви не їздили весь цей час, все забули. Як вам видати права? Ви маєте підтвердити свої практичні знання.
автор Свідок Перемоги • 24 июня 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Добре, а якби в мене не було б порушень, мені б їх видали автоматично, і ніхто б не знав є в мене практичні знання чи ні.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 июня 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Нажаль, так.